Skocz do zawartości

[e39] kumor07- 546i Alpina


kumor07

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Piorun napisał:

Dobrze, że za 3 dni będzie nowy rok i nowy limit, więc do dzieła :P:D

Nie pali się , jak się uda sprzedać moje felgi to wpadną customy , nie samym autem człowiek żyje tym bardziej że w tym roku ponad 30 tysi wpakowane :-P

19 minut temu, Brodi97 napisał:

Ja również polece Marka z czystym sumieniem, składałem u niego swoje riale i również jak @feconimam do niego +/- 30km ;)

A co do samych felg, to myślę ze Alpiny zrobią tą przysłowiową kropkę nad "i". 

Jak dla mnie będzie to idealnym dopełnieniem auta. :x

Pozdro 

Tak jak piszesz była by to kropka nad „I” ale nic na siłę , jak się uda to super jak nie teraz to kiedyś pewnie i tak wpadnie taki custom :-P8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Rudy Hiszpan' napisał:

Łatwo sprawdzić, poprosić o zdjęcie wlotu powietrza z ramienia w koło lub zdjęcie bez dekielkow lub po prostu Marka zapytać, bo modeli alpin było sporo i chyba ciężko osadzić po zdjęciu customa

Na zdjęciu z ogłoszenia widać wentylek po prawej stronie koła - trzeba zdjęcie przybliżyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, dyziux666x napisał:

Na zdjęciu z ogłoszenia widać wentylek po prawej stronie koła - trzeba zdjęcie przybliżyć ;)

W sumie bez kitu nie zauważyłem , dlatego tez cena taka atrakcyjna , aczkolwiek kolega mi pisze że ponoć przed liftowy model felgi nie miał wentyla pod deklem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, kumor07 napisał:

W sumie bez kitu nie zauważyłem , dlatego tez cena taka atrakcyjna , aczkolwiek kolega mi pisze że ponoć przed liftowy model felgi nie miał wentyla pod deklem .

Nie pisałem o nim bo jak na moje to wentyl jest tu w rancie, inaczej musiałby wychodzić ze śrubk, a gdyby był w feldze to w chinolu z rantem szedł by w odpad, stad upewnienie się o inne rozwiązanie, bo jego brak na zdjęciu nic nie tłumaczy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Rotor z tych customów to Oryginał Alpiny, dokładniej Alpina Classic Softline C96 2tlg 18” wychodziły do E39 Alpina :)  Kiedyś szukałem aby sprawdzić czy moje 21” są ori i mi się przypomniało hehe 

 

 

edit: dopiero doczytałem wszystkie wiadomości, moja odopowiedz nie trafiona ale może komuś to się przyda :) 

 

358C696D-E319-4005-A09B-BD27F124CF43.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 11.01.2021 o 09:39, Espinoza napisał:

Rotor z tych customów to Oryginał Alpiny, dokładniej Alpina Classic Softline C96 2tlg 18” wychodziły do E39 Alpina :)  Kiedyś szukałem aby sprawdzić czy moje 21” są ori i mi się przypomniało hehe 

 

 

edit: dopiero doczytałem wszystkie wiadomości, moja odopowiedz nie trafiona ale może komuś to się przyda :) 

 

358C696D-E319-4005-A09B-BD27F124CF43.jpeg

U Ciebie jak i Mikaela jest kompletnie inna felga jako baza. Wasze ramiona idąc od rantu w stronę piasty mają zawinięcie prawie do poziomu. Custom Jarka ma końcówki ramion bez finezji. Rewir dekla w ogóle inna bajka. Do Kumora na pewno wasze by lepiej siadły pomijając temat oryginalności. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kiedy masz już prawie wszystko obszyte na nowo i myślisz co jeszcze by się zdało ogarnąć to zawsze się coś znajdzie :-P jako że plastiki były w kiepskim stanie i przy nowej skórze biło po oczach wpadłem na pomysł żeby to ogarnąć (zdjęcia od tapicera w kiepskiej jakości ) :

 

D4CC31C8-4D12-4B4F-B2D6-8522CBE34F6C.jpeg

97F51C3D-05EC-4A21-8859-29EE99938B17.jpeg

37DFE6D1-FF51-4896-96F4-A74CC8968A7B.jpeg

3CF0B091-B7BD-4821-B0D1-84706CABC7C3.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Rudy Hiszpan' napisał:

Dawaj lepsze zdjęcia bo trzeba się domyślać czym jest obudowa kolumny. Jak według Ciebie to siadło? 

Lepsze zdjęcia będą jak to złoże , na żywo jeszcze tego nie widziałem ale będzie pasować do listew i poduszki kiery w alcantarze . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde , oglądam wszystkie mody i niby fajnie ale może jestem staromodny i mi po prostu to nie leży ale po co te plastiki ładujesz w tą alkantarę , tego seryjnie nie było i dla mnie wygląda to dresiarsko-lansiarsko tak jakby stare klasyczne wnętrze e30 obszyć nićmi w kolorze M i naładować tam gdzie tylko się da.Te elementy są ładnie wykonane i estetycznie wyglądają ale to nie moja bajka taka pstrokacizna ;) bez urazy bo auto bardzo fajne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, bmw_e36.pawel napisał:

kurde , oglądam wszystkie mody i niby fajnie ale może jestem staromodny i mi po prostu to nie leży ale po co te plastiki ładujesz w tą alkantarę , tego seryjnie nie było i dla mnie wygląda to dresiarsko-lansiarsko tak jakby stare klasyczne wnętrze e30 obszyć nićmi w kolorze M i naładować tam gdzie tylko się da.Te elementy są ładnie wykonane i estetycznie wyglądają ale to nie moja bajka taka pstrokacizna ;) bez urazy bo auto bardzo fajne :)

Nawet nie wiem co mam Ci odpisać w kwestii „pstrokacizny” i tego że tak nie wychodziło w serii . A i dresiarsko - lansiarakie też dobre :shock: made my day .  Nie wiem ale w tzw tuningu chyba chodzi o to żeby zmienić coś względem „serii” chyba że się mylę ? , rozumiem że może się nie podobać bo nie robię tego dla kogos tylko dla siebie , widziałem te plastiki w kilku autach na necie gdzie też są zrobione w alkantarze lub skórze i mi się spodobało i robię to u siebie .

2BF899DD-1846-443D-88E1-943DFAFD767F.jpeg

53CA6292-A2BE-4FB8-9C4F-E2BD49307738.jpeg

E6F48EDA-FBEE-46C7-A1C7-167DBA839E97.jpeg

066277B2-E5E0-4E7E-A16A-ACFFB2CFBF81.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te 3 auta ze zdjęcia z całą deską obszytą alkantarą to mają swój styl reacingowy i tam to pasuje ale to e39 z dekorami w czerwieni tam to jest na siłę i do niczego nie pasuje i z niczym nie nawiązuję i powiem szczerzę że aż wróciłem kilka stron aby zobaczyć czy u Ciebie jest tak samo i powiem że raczej tej alkantary na zdjęciach bardziej brakowało do spójności wnętrza bo faktycznie raziła już ta plastikowa osłona przy kierownicy a w tej e39 z czerwonymi dodatkami ta alkantara razi.Nie zrozum mnie źle ja szanuje Twoją decyzję i projekt wnętrza bo ono musi się podobać tak porobione ale ja jednak wolał bym to zrobić skorą aby to wyglądało bardziej ekskluzywnie jak na auto z tamtych lat przystało.Ja mogę życzyć tylko powodzenia bo auto jest na wysokim poziomie rozwojowym i na pewno większości się podoba w tym również mi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czepiając się jednego zdania, to mało by tu było grubych projektów gdyby każdy robił tylko to co szło w serii ;) dla mnie bardziej pasuje alkantara w przypadku rudej skóry, elementów alpiny niż do czerwonych dekorow, ramek zegarów, głośników i z nakładkami na pedały z alibaby. Ale może dlatego że w przypadku tego drugiego wnętrza już mało co się moze w takiej konfiguracji podobać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Rudy Hiszpan' napisał:

Czepiając się jednego zdania, to mało by tu było grubych projektów gdyby każdy robił tylko to co szło w serii ;) dla mnie bardziej pasuje alkantara w przypadku rudej skóry, elementów alpiny niż do czerwonych dekorow, ramek zegarów, głośników i z nakładkami na pedały z alibaby. Ale może dlatego że w przypadku tego drugiego wnętrza już mało co się moze w takiej konfiguracji podobać. 

Dokładnie , gdybyśmy mieli robić jak było w serii to to forum nie miało by sensu . A te zdjęcia to dla przykładu wrzuciłem jak wyglądają mniej więcej te plastiki w tej alcantarze .

 

30 minut temu, CrAsH napisał:

A ja jestem fanem alcantary i dla mnie na duży plus. ;-)

kiedyś mój koleś w A8  miał całe wnętrze zrobione w alcantarze to nie do końca mi się widziało . Ale jakoś się przekonałem i dlatego padła decyzja że te plastiki i listwy ozdobne i inne elementy pójdą w alcantare .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...