Skocz do zawartości

[e39] kumor07- 546i Alpina


kumor07

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, kumor07 napisał:

 

Dokładnie tak jest , tak samo kiedyś miałem podejście z lakiernikiem chciałem tanio , a teraz jak trafiła do konkretnej firmy to wyszły kwiatki po poprzednim ,a cena która zapłaciłem teraz to nawet nie chce gadać :shock:

Nie ma zmiłuj ... jak ktoś robi dobrze to też nie jest tani taka prawda.. i pytanie  jak kto chce mieć zrobione..co do cen  to jak czasem słysze kto ile płacił to nawet na żywo nie chcę auta widzieć.. jak,słyszę że ktoś za malowanie całego  auta zapłacił 4K to się łzami zalewam ze śmiechu haha ja właśnie w czwartek płaciłem zaliczke... to szkoda gadać hahab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Wisnia135i napisał:

Nie ma zmiłuj ... jak ktoś robi dobrze to też nie jest tani taka prawda.. i pytanie  jak kto chce mieć zrobione..co do cen  to jak czasem słysze kto ile płacił to nawet na żywo nie chcę auta widzieć.. jak,słyszę że ktoś za malowanie całego  auta zapłacił 4K to się łzami zalewam ze śmiechu haha ja właśnie w czwartek płaciłem zaliczke... to szkoda gadać hahab

u mnie sam materiał na malowanie 650i wyszedł 8k, widziałem kosztorys, kto widział samochód na ostatnim GF, rok po malowaniu ten może potwierdzić, że wygląda jakby wczoraj wyszedł z komory a nic nie był nigdy poprawiane itp. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, KUJON napisał:

u mnie sam materiał na malowanie 650i wyszedł 8k, widziałem kosztorys, kto widział samochód na ostatnim GF, rok po malowaniu ten może potwierdzić, że wygląda jakby wczoraj wyszedł z komory a nic nie był nigdy poprawiane itp. 

U mnie lakier z  blacharka  jakoś koło  25k wyjdzie gdzie, no auto oddałem gołą karoserie zero składania nic tylko wstawić błotniki i pomalować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego trzeba mieć tą świadomość teraz i nie szukać żeby było zrobione jak najtaniej , tylko lepiej zrobić raz a dobrze a wtedy wiadomo że to kosztuje swoje . No i najważniejsze że się córce podoba :-P

E5C851CC-0F29-4CA3-BE92-1B142870A45D.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.07.2020 o 10:23, Wisnia135i napisał:

U mnie lakier z  blacharka  jakoś koło  25k wyjdzie gdzie, no auto oddałem gołą karoserie zero składania nic tylko wstawić błotniki i pomalować...

serio, chwalisz sie czy zalisz? jak dla mnie to cena grubo przesadzona. wiem ze za 5 tysi moze byc wtopa, ale za 25 tysi to chyba w ASO to robia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Vitek_Słupsk napisał:

serio, chwalisz sie czy zalisz? jak dla mnie to cena grubo przesadzona. wiem ze za 5 tysi moze byc wtopa, ale za 25 tysi to chyba w ASO to robia.

A umiesz czytać? Blacharka z lakierem ... może nie byłes u mniew temacie ale ja maluję cale auto... dosłownie całe! Kujon sam pisał że u niego poszlo 8k na  sam materiał a  malował auto z wierzchu.. tera policz ile materiłu pojdzie na auto malowane cale czyli wnetrze, z zewnatrz.. komora i spód auta...  do trgo blacharka... podalem cene  dla przykładu że, to nie tania zabawa.. u kujona jak napisal  co ile kosztowalo  to tez mu pisales czy sie chwali czy się zali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Dnia 1.08.2020 o 04:10, goryl napisał:

No faktycznie nie wysiliłeś się że zdjęciami:-D...weź się nie wygłupiaj i zrób więcej zdjęć bo z przyjemnością pooglądał bym z każdej strony...pootwieraj drzwi i zrób jakieś kadry z boku i pod kątem,  przy tak kontrastującym wnętrzu fajnie to wychodzi piwo

Dobra lekko mnie zmotywowałeś, mam nadzieję , że teraz trochę lepiej wyszło:

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8a.jpg

8b.jpg

8c.jpg

8d.jpg

8e.jpg

8f.jpg

9.jpg

15.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Łukasz ///3 napisał:

O qurwa :twisted: wiedziałem że jest grubo ale nie sądziłem że aż tak 

Sam nie wiedziałem że tak to wszystko siądzie . Miałem jakąś tam wizję na środek, ale tapicer co nie co podpowiedział i parę elementów zrobił  od siebie żeby było jeszcze grubiej :mrgreen:

16 godzin temu, goryl napisał:

Najładniejsze e39 na forum!!!!

Wszystko mi się w niej podobapiwo

Dzięki , takie słowa motywują do jeszcze dalszej pracy nad nią , teraz jakieś duperele mechaniczno eksploatacyjne wychodzą i trzeba zrobić ,bo na koniec sierpnia czeka ją trasa do Zakopanego . Nie powiem że był plan pokazać się nią w Chotowej w tym roku i może do PD wskoczyć ale kurde wszystko się przeciągało , a z racji mojej pracy (pływam na statkach) ciężko się z terminami wstrzelić a zarabiać trzeba :P

P.S chcesz kupić ?? :D

6 godzin temu, lapka666 napisał:

Poziom mega sztos. Zawsze myślałem że koło robi największą robotę. Ale teraz jak sobie pomyślę że miałaby ona tamten szary środek to mimo zewnętrznych detali, takim sztosem by nie była. Ależ to pięknie dobrałeś! 

Dzięki bardzo , zawsze mi się podobał właśnie taki kolor wnętrza i od początku taki był na nią plan . I teraz wygląda dokładnie tak jak chciałem . Można powiedzieć że zbudowałem sobie Alpine 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że nie samymi modami człowiek żyje , a auta też się psują to w ciągu 4 lat mam już 3 akumulator , pierwszy bosch silver ,siadł strasznie szybko , centra futura ,trochę lepiej wytrzymała , to teraz testujemy Banner Running Bull  , do tego wymieniony został regulator napięcia w alternatorze , linka maski , i nabita klima .

924307D9-67C0-4320-B99C-FE97DA01AF6F.jpeg

D05ADEF5-B961-4057-8BEF-AFD6B5F927D5.jpeg

792BCAC6-3050-410E-8B64-A8470A39D2DA.jpeg

F3F8149B-981E-4DBE-8638-C4C912188085.jpeg

63E141C6-E82C-482D-BB8C-5F532477CA94.jpeg

ACB45CB7-BBEE-4776-98F1-6EB0E8A742CE.jpeg

158FE2EA-A273-472E-B2EA-95C00AFF3112.jpeg

AF7A649A-051C-4599-B218-0CE0C22F5AA4.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

54 minuty temu, kumor07 napisał:

Jako że nie samymi modami człowiek żyje , a auta też się psują to w ciągu 4 lat mam już 3 akumulator , pierwszy bosch silver ,siadł strasznie szybko , centra futura ,trochę lepiej wytrzymała , to teraz testujemy Banner Running Bull  , do tego wymieniony został regulator napięcia w alternatorze , linka maski , i nabita klima .

Podobno problem z aku w e39 może powodować niesprawny jeż klimy, takiego newsa ostatnio dostaliśmy z zaufanego źródła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niesprawne jeże potrafią nawet spalić E39 czy E46, miałem taką sytuację że 3 letni ori jeż którego wymieniałem w moim E46 prawie spalił samochód kumplowi który go ode mnie kupił, w porę zareagował i popaliło tylko trochę instalacji i plastików

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, KUJON napisał:

niesprawne jeże potrafią nawet spalić E39 czy E46, miałem taką sytuację że 3 letni ori jeż którego wymieniałem w moim E46 prawie spalił samochód kumplowi który go ode mnie kupił, w porę zareagował i popaliło tylko trochę instalacji i plastików

O kur.... to jak wrócę z rejsu to muszę na to zerknąć ,ale najpierw muszę się dowiedzieć gdzie to szukać :-P bo żeś mnie teraz nastraszył . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wyjazd w góry BMW udany, trasa 1600 km - 220 litrów paliwa poszło... :twisted: nie obyło się jednak bez przygód ... :drive: 
w połowie trasy do Zakopanego zatrzymałem się na stacji, zatankowałem do pełna- nagle zaczęło wyciekać paliwo (z myślą o takiej trasie razem z OC wykupiłem holowanie ) więc akcja laweta i auto zastępcze, adrenalina skoczyła, druga połówka zła jak osa - do Żyda , złom, co za auto, tyle kasy... bla bla bla

na szczęście na lawetę i auto zastępcze trzeba było poczekać chwile i w tym czasie rozebralem tylna kanapę i okazało się, ze uszczelki przy pompie paliwa są nieszczelne i przy zalaniu pod korek przelało się paliwo, ale generalnie auto sprawne, bo nigdzie na przewodach nie cieknie... wiec akcja - odwołanie lawety i dalej trasa poszła gładko... 

takze do Żyda nie pójdzie, dała radę , po prostu dawno nie miała luksusu związanego z pełnym bakiem paliwa  :lol:

wrzucam kilka fotek z wyjazdu :

CA92F6CC-9AD8-45AA-ABFD-89B9A83D451D.jpeg

E8FFDEED-45FA-4009-8FA0-65C0F10F96E1.jpeg

E51C0F5B-0624-4090-A42D-A519E6E689E2.jpeg

A126A57C-9EE1-4B89-A3CF-99F022CA7927.jpeg

1B4A224E-EB64-447B-9507-9C037B437D06.jpeg

A7EBF0E2-08F9-4C0C-A8C3-9AEA9252DE89.jpeg

CBA2BD31-638D-4ADD-8630-C817CE99D7DA.jpeg

6ED048FF-4C3D-436F-B8AD-8E3D2F7B5F45.jpeg

F4F979B9-6E2F-466C-AEC3-F5FE64CEDAC0.jpeg

68EC9F41-0496-4E48-8407-C1942D9FE5C8.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...