Skocz do zawartości

[e39] kumor07- 546i Alpina


kumor07

Rekomendowane odpowiedzi

54 minuty temu, kumor07 napisał:

Kładłem wiązkę z ojcem no i w pewnym momencie patrzymy ze wiązka jest ucięta. Nie ma jakby wyjścia na przednie głośniki i te w tylne boczki .

Ktoś zamiast wypiąc je z kostek w drzwiach uciął... musisz ogarnąć piny i wiązki, które są w drzwiach. Temat niełatwy bo występuje tylko w samochodach z DSP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, AdRRian napisał:

Ktoś zamiast wypiąc je z kostek w drzwiach uciął... musisz ogarnąć piny i wiązki, które są w drzwiach. Temat niełatwy bo występuje tylko w samochodach z DSP.

Gościu ogólnie wysłał mi wiązki z drzwi , ale akurat ja się nie znam na tym w ogóle :-?

242B6410-4927-486E-900C-9D86719EA5C6.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
1 godzinę temu, ryyyan napisał:

Ja chcę w tym usiąść na GF, wygląda super!

Dzięki bardzo 8) jak się wyrobie to będzie okazja .

1 godzinę temu, dejw napisał:

Nie ty jeden :) , zapowiada się mega środek.

Czekam na kolejne fotki.

Dzięki :cool: mam zdjęcie kiery , nie jest jak ori ale trochę świeżości wprowadzi moim zdaniem , będzie pasować do reszty :

 

EB60DDEF-652D-4C6A-A80B-4F2AFDE5FC16.jpeg

33B43534-1BC7-431A-9D37-4D0B9BC87F85.jpeg

2CA4F2BF-0666-45D4-8091-4A03E749FE0E.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, goryl napisał:

Super zrobione te strzałki od switch-tronica...dużo lepiej niż ori alpina ..wykonanie tego wszystkiego mistrzowskie!!!

 

 

Nie powiem ze Twojej opini się obawiałem bo miałeś Alpine i wiesz jak to wszystko tam wyglądało :-P

16 minut temu, Bartas napisał:

Nie pasuje tu ta perforowana skóra wg mnie... Obszyte ładnie, ale dał bym gładką skórę. Może werdykt będzie  inny jak zobaczę całość,,,

Pzdr,

B.

Wiedziałem że ta skóra będzie trochę kontrowersyjna ale myśle że jak siądzie całość to będzie to spoko wyglądało B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Wisnia135i napisał:

Naprawdę fajne  połączenie i  kolor skóry robi  robotę  to  alcantara czy zamsz?   Ale  kiera   dla mnie  wygląda mega słabo z tą poduszką  zrobioną..

Wszystkie elementy takie jak dekory iplastiki foteli i poduszka kierownicy jest w alkantarze , co do tego czy się podoba czy nie , każdy ma prawo do wypowiedzi ja czekam na finalny efekt czy się zgra czy nie , jeżeli po czasie stwierdzę ze to mi nie leży to jest to tylko kierownica zawsze można ją poprawić bo nie są to nie wiadomo jakie koszta w porównaniu do reszty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, kumor07 napisał:

Wszystkie elementy takie jak dekory iplastiki foteli i poduszka kierownicy jest w alkantarze , co do tego czy się podoba czy nie , każdy ma prawo do wypowiedzi ja czekam na finalny efekt czy się zgra czy nie , jeżeli po czasie stwierdzę ze to mi nie leży to jest to tylko kierownica zawsze można ją poprawić bo nie są to nie wiadomo jakie koszta w porównaniu do reszty ;)

Coo do reszty  nie mam zastrzezen  bo sam  lubie alcantarę  oraz kolor skóry  który wybrałeś  jest mega  i te połączenie siądzie świetnie  tylko  ta poduszka  jakoś  tak średnio...  zobaczymy  jak,to siądzie  razem jako całość.  Inaczej  części wyglądają  razem a inaczej osobno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Wisnia135i napisał:

Coo do reszty  nie mam zastrzezen  bo sam  lubie alcantarę  oraz kolor skóry  który wybrałeś  jest mega  i te połączenie siądzie świetnie  tylko  ta poduszka  jakoś  tak średnio...  zobaczymy  jak,to siądzie  razem jako całość.  Inaczej  części wyglądają  razem a inaczej osobno :)

Dokładnie , miałem jakaś tam wizje tego a szczerze na kierownice to mnie tapicer namówił , mówił ze w całości siądzie to dobrze ... zobaczymy :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, kumor07 napisał:

Dokładnie , miałem jakaś tam wizje tego a szczerze na kierownice to mnie tapicer namówił , mówił ze w całości siądzie to dobrze ... zobaczymy :-P

Jak nie siądzie dobrze to  będzie przerabiał w ramach reklamacji  ahha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...