Skocz do zawartości

[e39] kumor07- 546i Alpina


kumor07

Rekomendowane odpowiedzi

mi osobiście ten pakiet co masz się nie podoba, może gdyby faktycznie auto poszło nisko i dostało szerokości byłoby lepiej, ale to kwestia gustu i to Tobie ma się podobać przede wszystkim. pozdro.

Auto jest nisko , na gwincie miałem jeszcze 2cm luzu ale e39 ma tą wadę że haczy podwoziem, jak jest zbyt nisko. Szerokości wpadną na pewno ale najpierw nowy lakier i ceramika.

 

Panie piękna przemiana!! :) .... osobiście robie mojemu koledze e39 w mpakiecie z m62b44 na wolnym wydechu czarnym suficie itp i wiem jakie koszty pochłania ten samochód..... to jest pożeracz finansowy ale gratulacje za wytrwałość i samozaparcie przy tak grubych modach!

 

no i powiele zdanie kolegów.... szerokości na kole...... szerokości i bedzie pięknie!!

Dzięki piwo  no nie powiem że nie pożera hajsu , wole nawet nie liczyć . A to dopiero początek 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto jest piękne, Mpakiet do Alpiny byłby bez sensu.

Masz oryginalny piec ( którego zazdroszczę ;) ) i chyba warto iść w Top-Serię.

 

Wąskie sznycle faktycznie słabe, szczególnie z tak głębokim odsadzeniem.

Osobiście wrzuciłbym jakąś dużą rolkę Alpiny , np. 19" (tak, wiem że bluźnię) i cieszył się Top-Zustand Lalką :)

 

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto jest piękne, Mpakiet do Alpiny byłby bez sensu.

Masz oryginalny piec ( którego zazdroszczę ;) ) i chyba warto iść w Top-Serię.

 

Wąskie sznycle faktycznie słabe, szczególnie z tak głębokim odsadzeniem.

Osobiście wrzuciłbym jakąś dużą rolkę Alpiny , np. 19" (tak, wiem że bluźnię) i cieszył się Top-Zustand Lalką :)

 

Powodzenia

Kolega zapodał mi inny pomysł , zrobić customa 3tlg z felgi alpiny :) ale to się zobaczy, narazie fele zostają te ale możliwe że wpadnie szerszy parapet, ale narazie tylko na tył :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

 Zbrojenie się na sezon ciąg dalszy   :P  dziś zamówiłem całe wnętrze , fotele , kanapa , boczki , listwy, tunel środkowy, i cała deska :) , wpadła też kierownica od Alpiny , listwy progowe oraz zderzak przedni , w słabym stanie ale że i tak idzie do lakierowania to się go ogarnie , no i w końcu w środę wstawiam auto do lakierowania , bo póki co nie mogę już patrzeć na to auto . Nie mogę się doczekać jak złożę wszystko do kupy  :}  :P
9oKQ9NL.jpg?1
mZi4pe2.jpg?1
U5oqmDf.jpg?1

DqQ9GRb.jpg?1
pHVdSdR.jpg?1
oNUAiWg.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie piko bello z kolorem nadwozia, sam miałem chwile smaka na to wnętrze :P

 

Ja się też zastanawiałem nad nim trochę , ale jak już zadzwoniłem w ich sprawie i jak koleś zjechał z ceny to żal było nie kupić :-P

będzie działała zmiana biegów w kieronicy :)

 

Wszystko będzie działać 8)

Bedzie sie dzialo ;)

Będzie będzie , nie mogę się doczekać aż wszystko poskładam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...