Skocz do zawartości

[e39] kumor07- 546i Alpina


kumor07

Rekomendowane odpowiedzi

autko nabiera charakteru,szkoda ze te sznycle takie waziutkie,przydalby sie chociaz jakis dystans ;)

Dystanse miały być , ale już niedługo zima a poza tym na przyszły sezon chciałbym wrzucić szersze parapety,

Wczoraj miałem okazję posłuchać i zasiąść na fotelu pasażera w aucie kolegi Afgan 525 turbo (371KM ) . Wrażenia są pozytywne , auto przy każdej zmianie biegów zapewnia niezły masaż pleców , do tego drze się niemiłosiernie . Poniżej wklejam filmiki z wczorajszej "kreski" :

i takie jedno zdjęcie z kadru :)

: QNg7JyY.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Robi wrazenie! Cos innego niz M-Pakiety itp. Zaloz tylko szersze ranty i bedzie pieknie :D ACS to niezly rarytas, moim zdaniem koncowke tlumika powinienes zostawic ory :P powodzenia w modach :-)

O rantach ciągle myślę , ale nie wiem czy najpierw nie wpadną dystanse a auto dostanie nowy lakier , zobaczymy na wiosnę co wyniknie . Końcówka ACSa była w marnym stanie , środek wypruty i brał go kolega rudy na spawach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regularnie co tydzień jestem w Szczecinie (czasem nawet 2x w tygodniu) i jeszcze Was chłopy nie widziałem nigdzie :mrgreen:

 

Dobrze się ukrywamy hehe , a tak na poważnie to ja większość czasu spędzam w Policach a Orzeł w Gryfinie :) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te kolo wyglada jak by male uj bylo ale byc moze to wina szerokowsci nie wiem takie mam wrazenie

 

 

pozdro

Może być że przez brak szerokości , na chwilę obecną są 4x 9j /18 et 13 jakoś , docelowo myślę o 9.75 przód i 10.75/11 j z tyłu . Myślę że wtedy będzie spoko. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

BMW jest w moim posiadaniu już rok więc można podsumować co się zmieniło , myślę że jak na rok to auto bardzo się zmieniło , a to dopiero początek zmian :) W samochodzie zmienionych zostało sporo części takich jak :
-łożysko z piastą
-klocki i tarcze przód
-zawieszenie gwintowane
-poduszki amortyzatorów
-spoiler tylnej klapy ACS
-przednie lampy przedliftowe , przerobione na BH
-filtry kabinowe
-listwy wewnętrzne
-kompletny silnik Alpina m62b46
-kompletny wydech Alpina
-skrzynia automatyczna z Alpiny
może o czymś jeszcze zapomniałem.
W planach jeszcze są szersze ranty , czarny sufit , no i jak pisałem parę postów wyżej będzie nowy lakier i konserwacja podwozia  ;) poniżej foty :

przed :
BE6Y6Du.jpg?1
po:
GapHcVI.jpg

przed
zqrFC0F.jpg?1

po
voKT960.jpg

przed
poft.jpg

po
xugQoc0.jpg
4nDdY1Z.jpg

przed:
fq59.jpg

po
7YFU0jz.jpg

no i silnik przed

uj6wzBW.jpg

po

4Jw7uEY.jpg?1
Nn5d1s7.jpg?1
Gh6jDIA.jpg?1
d14ZTNN.jpg?1
1LdHLsV.jpg?1
KFgiO12.jpg?1
NG0kGG6.jpg?1
vEi3lSF.jpg?1
op1oTr4.jpg?1

no i w aucie :
wE55qQK.jpg?1

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Witam , jako że auto na wiosnę idzie całe do lakierowania , a ja aktualnie siedzę w domu i się nudzę to po głowie chodzą mi różne pomysły . Zastanawiam się czy jednak nie pójść całkowicie w kierunku pakietu Alpiny , coś na podobieństwo byłej Alpiny Goryla , ostatnio widziałem w ZS identyczną i bardzo mi się spodobał taki set up , a że mam silnik, skrzynię i wydech z Alpiny to myślę że jakoś lepiej by to grało wszystko ze sobą . Co o tym myślicie ?? Czy lepiej zostawić jednak ten pakiet ACS ?? pozdro :drunk:
UubSBZn.jpg?1
f1Rtnbv.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie piękna przemiana!! :) .... osobiście robie mojemu koledze e39 w mpakiecie z m62b44 na wolnym wydechu czarnym suficie itp i wiem jakie koszty pochłania ten samochód..... to jest pożeracz finansowy ale gratulacje za wytrwałość i samozaparcie przy tak grubych modach!

no i powiele zdanie kolegów.... szerokości na kole...... szerokości i bedzie pięknie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...