Skocz do zawartości

[e36] Cabrio Avusblau by mik


mik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 113
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Kolego tak patrzę i co powiesz 10w60,czemu nie castrol?Silnik szczelny;>?

PS:rolka na minus masz rację.

PS2;sam wymieniałeś czy "Rysiek"?

Generalnie poczekam na rs bo na kerscherach już te cabrio wyglądało ładnie;)

Domyślam się do czego pijesz, choć nie wgłębiałem się dokładnie w ten temat bo nie znam tych osób. Z tego co widziałem kolega wlał tam 10w60  castrola, który jest full-syntetykiem, podczas gdy valvoline jest półsyntetyczny. Dotychczas nic się nie działo, chociaż auto przejechało parę km. A przy wyborze skłoniła mnie trochę opinia znajomych, m52b28tu jeździ bez problemów, podobnie m52b28 w cabrio Bucza, w AIE Group wlali mu ten sam olej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Wiosna idzie, powoli zbieram fanty. Auto może w tym tygodniu obudzi się po zimie więc po kolei:

- wkładam lędźwie, PDC i OBC18, leżą już pół roku 

- dorwałem lampy boscha całe, nie połamane. Do nich nowe szkła, nie ori ale wyglądają bardzo ładnie na żywo 

- koła po renowacji, wyszła ostatecznie opcja nr.2 bo w przypadku całej polerki chrom natryskowy na dekielki różni się od polerki. Dojdą opony, tył mam Toyo Proxes T1R 215/40, przód zaraz kupię 205/40 ale jeszcze nie wiem jakie 

Sory za jakoś zdjęć, jak graty będą na aucie to wrzucę coś lepszego

e52fe6bf211c.jpg

 

16dd85c9c974.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

nowe lampy na miejscu, kierunki TYC już trochę gorzej leżą niż wcześniej ale tragedii nie ma, PDC na miejscu, bbs na miejscu. Kupiłem też końcowy tłumik z kwasu, zdjęcia wrzucę jak będzie na aucie. Osobiście uważam że na kerscherach było jej lepiej, ale narazie zostają bbsy 

 

3918bbfc9a2a2.jpg

ccbd4e3a8e6c.jpg

 

23e753a0df0e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Od majówki zaczynam sezon. Udało się już dokończyć SWAP, na koniec wpadła szpera z nowymi uszczelniaczami i olejem + grube półosie, podłączyłem lędźwie i OBC18 z manetką. Lampy już założone, zrobione jeszcze parę drobiazgów a 10w60 Valvolina nigdzie nie ucieka :) Szpera ładnie spina, 3,15 jak dla mnie idealne przełożenie. Wpadł końcowy MG Motorsport, 76mm ścięty ze skosa, końcówki o różnej długości, nie jest za głośny co mnie cieszy.  Auto jest skręcone tak żeby wchodziło do garażu i w miarę rozsądnie jeździło się na codzień, bo tak ma mi służyć przez sezon. Opony ostatecznie tył TOYO Proxes T1R 215/40, przód Pirelli P Zero Nero 205/40

Zdjęcia telefonem bo lustrzanka cały czas w naprawie, ale coś tam wyszło. Komentujcie :)

 

 

393qajxjepw5.jpg

 

vqm0l1h6feym.jpg

 

6qb57ety5346.jpg

 

h3dfvxrt7ymc.jpg

 

1y15f1dq9l9x.jpg

 

2o21ojhvz14s.jpg

 

4e0e2t74mh2k.jpg

 

zcbozdsydd4e.jpg

 

o8hg1uns4xfc.jpg

 

soheaff5bwpk.jpg

 

9l7e27hdefjz.jpg

 

cj7garbc8bbz.jpg

 

8nzubtymhlpg.jpg

 

w5hbt5w7hfl2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleganckie Cabrio jedynie do czego bym się doczepił to do lusterek nie podobają mi się wcale :/ I chyba końcówki wydechu proszą o odświeżenie. :D

Lusterka z mpakietu temat znany, jednym się podobają, drugim nie. Mam zwykłe, jak przyjdzie ochota na zmianę to 5 min roboty i wlecą, ale póki co chcę mieć pełny mpak. A końcówki masz rację, poprawię się do weekendu bo kupiłem używke  :mrgreen:

 

 

Cabrio zrobione ze smakiem,ale kolor wnętrza Mi nie leży,gryzie sie z kolorem auta,a co do Rceków ani nie myś o ich krojeniu na 3tlg tylko jak byś je miał zamiar sprzedawac daj znac :wink: , pozdro

W dalszych planach, chociaż nie najbliższych, jest uszycie nowego wnętrza. Póki co to zostaje, na żywo uważam że jest nieźle, denerwują mnie tylko angielskie boczki.  

Docelowe koło to RS, ale jak długo nic  mi się nie trafi to przerobię RCki. Z tym że po co kroić 9 cali, których jest mało, myślę że zrobić na nowych bębnach i rantach a na rotorze RC. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...