Skocz do zawartości

[E36] KruszaK --> AC Schnitzer?


KruszaK

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Bartas, dzięki za info. :wink:

 

Tymczasem 2 nowe fotki cyknięte jakoś z przypadku. Ogółem ostatnio w aucie brak większych zmian. Jeździ skręca i cieszy właściciela :mrgreen:

Jedyny zabieg jaki ostanimi czasy miał przy nim miejsce to nałożenie wosku CARTEC WAX + zabezpiecznie Diamondbrite Lacroe.

 

IMG_6427.jpg

 

IMG_6416.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

W 18" się nie spotkałem przy 19" jest 9.5J. Aczkolwiek coraz śmielej rozważam zakup innej felgi ACS`a Typ 2 1tlg (2x 8.5J 2x 10J). Nie wykluczam oczywiście zejścia o cal niżej i założenia 17" w jakiś słusznych szerokościach ale tu już raczej celował bym w 3tlg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 18" się nie spotkałem przy 19" jest 9.5J. Aczkolwiek coraz śmielej rozważam zakup innej felgi ACS`a Typ 2 1tlg (2x 8.5J 2x 10J). Nie wykluczam oczywiście zejścia o cal niżej i założenia 17" w jakiś słusznych szerokościach ale tu już raczej celował bym w 3tlg.

 

3tlg AC schnitzer rennsport typ 1 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko po tym jak zejdziesz do 17 przednia dokładka raczej wyleci bo na 17 raczej już ją ściągniesz gdzieś przypadkiem :roll: co do felgi na prawdę brakuje jej szerokości :-P

wiem z własnego doświadczenia, że prędze zdejmie cały zderzak niż dokładkę :D sam tak pare razy miałem :D

Miałem też taki przypadek. Ta dokładka jest niezniszczalna chyba :mrgreen: A co do 17" to usunie się płetwy z dokładki i będzie malyna 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Żeby nie było że się opier*alam:
W Kebabie zrobiłem kompletną konserwacje budy nadkola podłoga itd, na dniach jeszcze profile zamknięte, dodatkowo przy okazji kupiłem sobie jakieś tam pokrętła nowe :lol:
Może marka nie poraża, ale cena była tak śmieszna że tylko brać :-P
25g6ihe.jpg
Skaryfikejszyn, konserwejszyn :lol:
2i5axd.jpg

f2uhy9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...
Spy foto by MÅODY

ae7091.jpg

9baxz5.jpg

2zemrtg.jpg

I zacytuję tu mojego brata MÅODGO:

"Jest całkiem spoko.

Jednakże twoje auto ma pewną dość sporą niedogodność.. 

Ono najzwyczajniej w świecie nie da rady jeździć "

Trudno się z nim nie zgodzić gdyż przód jest tak nisko że dokładka dosłownie ciągnie się już po glebie a tył ranty oparły się na oponach winiosek jest tylko jeden po weekendzie trzeba założyć regulację gwintu tył co by podnieść zad by kebab wyjechał dalej niż przed garaż   :lol:

No i jak już pewnie wszyscy zauważyli nowa felga na przyszły sezon to HM1 :cwaniak2: Oczywiście 2x 8.5j 2x 10j   ;) Przy obecnym negatywie 4.2 wystarczy założyć regulację wysokości tył bez której jeździłem do tej pory, podnieść może centa góra dwa, ranty tył są zaklepane od wewnątrz więc będzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Åadnie siadły te Hammany, ale miałem nadzieję że zawita tutaj jakieś kółko 3TLG :)

 

Aha i wywal przednią dokładkę i opuść przód na nowy sezon, bo wcale nie jest tak nisko jak piszesz :D 

 

Ja jeździłem tak przez cały sezon i dałem radę :D

 

s97nuhc.jpg

4s9frII.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...