Skocz do zawartości

[E36] KruszaK --> AC Schnitzer?


KruszaK

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie. M-Pak ACS 3tlg i kolejne takie samo auto w Białymstoku :P

Ta i koniecznie całe polerowane zapomniałeś dodać :-P

Czemu tak kaleczysz to auto ? Nie lepiej zrobic wszystko tak na czysto m pakiet itp jakies dobre kolo a nie takie ,, swiecidelka" na sile ;p

Kurcze tak się chciałem dopasować do innych tylko coś pakiety mi się pomyliły, wszystko wina dilera, muszę zmienić dostawcę :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Up:

Po dzisiejszej wizycie w garażu Kraska i oględzinach zawieszenia stwierdzono iż muszę skręcić równo gwint bo mam 0.5 cm różnicy miedzy prawą stroną, a lewą.

Do wymiany są 2 tuleje wahacza oraz 2 końcówki wahacza, dodatkowo stwierdziłem iż trzeba dokupić gwint na tył bo springi -50 FK to zdecydowanie za mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem za oklepanym m pakietem ale to auto w tym zestawieniu robi robotę :!:

Wg mnie acs 3tlg tutaj, nakładki na progi proste i listwy na drzwi szerokie bez znaczka.

Lampy z tyłu pasują choć osobiście wolałbym in pro a nie zamiennik.

Powrót do nerki w chromie to krok w tył.

 

 

IMG_5502.jpg

 

Tu świetnie wygląda ale koło MUSI wystawać i być nieco pochylone :wink:

 

Wtedy: :wytrysk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały update:
Do auta wpadł gwint na tył przy montażu pozbyłem się zawczasu nakrętki regulacyjnej co by za wysoko nie było. Ogółem poprawiłem spasowanie przodu i tyłu i mniej więcej teraz tak to się prezentuje:
30iukbb.jpg
tył:
25f1vmf.jpg
Aktualnie oczekuję jeszcze na kilka nowych części jak np nowe wnętrze gdy ogarnę całość będą jakieś lepsze zdjęcia.

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie lampy tył out.doły zderzaków i lusterek w kolor.O pomyśle o zwykłych taboretach nic nie mówię ,czemu nie sporty!?Ja już swoich mam dość w tym się jeździć nie da na dłuższą mete

Doły zderzaków zostaną w innym kolorze, zwykłe zderzaki lakierowane w całości mi się nie podobają. Co do lamp z tyłu jedni je pochwalają inni nienawidzą mi akurat odpowiadają. Odnośnie tematu foteli czemu nie sporty hmm takie się trafiły bo chodziło mi dokładnie o ten kolor, a ze sportami w tym odcieniu i kolorystyce jest problem aczkolwiek nic nie stoi na przeszkodzie aby dokupić sam przód :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reflektory masz ZKW czy BOSCH'e? Jakoś kiepsko się ściemniły tymi krzyżami i przesłonami... Pomyśl nad folią czarną, nie absorbującą światła (na szkła środkowe).

No i lampy tył w oryginale (emkowe) jednak bym widział.

Poza tym, co wymieniłem jest naprawdę GIT! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zkumeku, rawy ma mój kumpel ja mam tylko hi-resy w jpg. Ale do dogadania jak byś chciał to podeślę :mrgreen:

Bartas, pomyślę nad zmianą tylnych lamp, co do tej folii gdzie ją dostanę mógł byś podesłać jakiś namiar?

 

Zapomniał bym nie wiem o co chodzi ale dzięk wielkiei za wyróżnienie :-D

syndi+%252B.png

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zkumeku, rawy ma mój kumpel ja mam tylko hi-resy w jpg. Ale do dogadania jak byś chciał to podeślę :mrgreen:

Bartas, pomyślę nad zmianą tylnych lamp, co do tej folii gdzie ją dostanę mógł byś podesłać jakiś namiar?

 

Zapomniał bym nie wiem o co chodzi ale dzięk wielkiei za wyróżnienie :-D

Obrazek

 

pzdr.

 

To jak coś to podsyłaj... z jpg też da radę, ale nieco mniej się wyciągnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...