Skocz do zawartości

[E36] KruszaK --> AC Schnitzer?


KruszaK

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejne efekty nadmiaru wolnego czasu w pracy. Wpadło 3 letnie zabezpieczenie lakieru na auto oraz odświeżyłem delikatnie plastiki i inne elementy z tworzywa.

 

 

DSC_6113.jpg

DSC_6111.jpg

DSC_6114.jpg

Efekt po

DSC_6117.jpg

 

I środek którym ogarniałem plastiki itp

DSC_6116.jpg

 

Sorka za słabą jakość ale tylko "srajfon" pod bokiem był.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może to kwestia ujęcia, ale po dzisiejszym deszczu który mnie zastał mogę powiedzieć, że zdecydowanie robi robotę auto praktycznie suchuteńkie. Lacroe jest raczej preparatem strikto zabezpieczającym lakier niż woskiem. Oprócz aktualnego specyfiku w najbliższym czasie chcę zaaplikować Diamondbrite Ultra Glaze co powinno spotęgować efekt i nadać autu trochę dodatkowego połysku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Update:
W autku nastąpiło parę zmian wpadł gwint na przód z racji iż pociekł jeden z amortyzatorów. Wleciały nowe poduszki amora Lemfa. Zakupiłem i zamontowałem przesłony wraz z krzyżami, a na koniec wleciały forumowe ramki. Gwint skręcony na maxa jest lekki niedosyt aczkolwiek i tak siadło jak trzeba jakaś konkretniejsza sesja aktualnego spasu niebawem.

DSC_6131.jpg
DSC_6133.jpg
DSC_6135.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio miałem niemiły incydent:
20sdqtw.jpg
Temat udało się ogarnąć, najgorsze ze winny jestem sobie sam w firmie próbowałem wjechać na stanowsko aby ogarnąć mycie i twardy wosk niestety poległem :krzeslo:
Trochę pracy i zachodu:
scqr6x.jpg
14juxah.jpg
I wszystko wróciło do normy, poprawiłem nawet spasowanie zderzaka jest lepiej niż przed incydentem. Na dniach powinny przyjść nowe graty wiec będzie co robić a auto myślę ze tylko na tym zyska.

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne graty do auta.
Wpadły halogeny + oem wiązka, oraz udało się zakupić lusterka ACSa wyszkiełkowane przygotowane do malowania wraz z sterowaniem i szkłami. Pozostała kwestia polakierowania złożenia w całość i wrzucenia na auto.

w6s8js.jpg

u3ar9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie myślałeś nad zderzakiem jak z pakietu acs co miał Bigos w cabrio?Mi z pakietów tunerów tylko jego pakiet się podobał.Widziałem i ACSa Bigosa i fana RD i niestety tylko pakiet Bigosa mi przypadł do gustu poza mpakiem.Dokładka hamanna robi też robotę co ma rush ale tu wiadomo nie podejdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czpieniu1, Taki pakiet jak ma Bigos chętnie bym skompletował, ale dostępność do tych gratów jest tak ograniczona i ceny są tak zaporowe, że niestety nie jest to na moją kieszeń. Przynajmniej do czasu aż nie skończę inżynierki zaocznej :mrgreen:

Tymczasem "jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie było zadnego problemu ze szkiełkowaniem luster? zawsze sie zastanawiałem jak kupujac takie uzywane lustra z kilkoma warstwami lakieru odzyskać logo :)

Nie podpowiem Ci bo zakupiłem już wyszkiełkowane :wink:

 

KruszaK, pozdrów Martusie ;)

spoko przekażę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...