Skocz do zawartości

[E36] cherry lady by maly


malyzmc

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz są ciemniejsze, nie wiem cz nie za bardzo teraz :twisted:

Felgi już są u mnie, rozkręcone i zacząłem polerkę rantów. Nie jest to łatwe, wżery okazały się niestety głębokie :| Jest dużo roboty, ale może się uda. Pytanie za 100punktów co z rotorami? Kolor? Jaki? Nadwozia/biały? Zastanawiam się nad full polerką tylko nie wiem czy podołam :mrgreen:

gwjyxgw6.jpg

m4cxvyl3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko da radę samemu. Zależy jaki stop aluminum mają twoje fele. Ale RH to popularny dosyć model felg który dobrze się poleruje. Tu foto ze starego projektu, gdzie podjąłem się full polerki, wszystko ręcznie....wszystko (czyt. dużo zabawy).

 

 

(zdjęcia komórkofonowe)

 

1.jpg

 

20130315_170204.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Witam. Trochę mnie nie było gdyż zaliczyłem małą stłuczkę i auto prawie miesiąc stało :? Teraz już jest polakierowane i poskładane :mrgreen: Wyszło całkiem, całkiem, ale lakierował dobry znajomy więc polerkę trzeba zrobić jak zwykle samemu... Chcę to zrobić dość dobrze lecz za rozsądne pieniżki i teraz pytanie do was jakie pasty polecacie? Myślałem nad zestawem menzerny np. http://allegro.pl/menzerna-fg500-ip2100-sf4000-pady-abw-szampon-i4433176475.html

Kiedyś ktoś się pozytywnie wypowiadał na temat tych produktów... Warto?

 

Beema ma się tak:

33u3scet.jpg

sehytod4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witajcie. Autko poskładane i ma się dobrze :mrgreen: Ostatnio zaopatrzyłem się u Shiniego w kilka przydatnych gadgetów, oraz w pasty polerskie, więc bunia przeszła małą korektę lakieru, oraz woskowanie :mrgreen:

2ebv8uw.jpg

soba5l.jpg

b8k4sk.jpg

29xelaw.jpg

wv78co.jpg

2wci0xv.jpg

Przy okazji dzisiejszej wycieczki zrobiłem małą sesyjkę :wink: Pro nie jest bo wykonana w całości przeze mnie, ale może się spodoba :roll:

2wpmn15.jpg

30jr86b.jpg

17a2xk.jpg

346kv3b.jpg

10em2o0.jpg

2uonkv8.jpg

2q8q32s.jpg

345yf4z.jpg

2vkjlsh.jpg

2uh1qxg.jpg

33ts9bp.jpg

orsbxf.jpg

 

Podziękowania dla viviek'a za dystanse, oraz dla shiniego za kosmetyki i fachowe doradztwo piwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że dużo nas tu z okolic :mrgreen: Szczegółów kilka zostało i najtrudniej się za nie zabrać :-P Między innymi te nieszczęsne błyszczące listwy z przodu, dolna uszczelka szyby bocznej, przednia szyba no i znowu metalowa listwa nad szybami bocznymi do odmalowania :roll: pomału się ogarnie piwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listwy się ogarnie, wloty pewnie z czasem też, a co do szczebli to sam nie wiedziałem, ale stwierdziłem, że z zaślepkami i szczeblami w kolorze może będzie zbyt mdło :mrgreen: na razie to muszę wymienić szybę bo przeglądu nie mogę zrobić :? Dzięki za pozytywne komentarze, na pewno zmotywują do działania piwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Na przód mi się pokręciło miałem na myśli 35-40 tak żeby było et 13/18, ale jak patrzyłem u znajomego na hm1 z przodu to na et 13 i 205 gumie chyba za nisko nie zejdę więc pewnie trzeba dać te 35mm dystans i et 18? Według przelicznika na dystansie 20mm rh powinny o 7mm być bardziej schowane niż 10j et20... Mi to się nie chce wierzyć, że te borbety miały et20 :D W porównaniu do hamannów nie wystawały wcale :lol:

http://img854.imageshack.us/img854/7409/obraz277d.jpg

pozwoliłem sobie pokazać jak wyglądało auto kucharza na rh. Tył właśnie 9,5 et 21 :wink: W turasie chyba wygląda poprawnie

siemka mam prośbe powiedz mi jakie w końca dałeś dystanse do tych alu żeby było dobrze bez obcierania ?

ja mam te same fele o tych samych parametrach i właśnie musze kupic dystanse ale chciałbym kupić raz a dobrze :D

na tył na  99% 20mm ale co wsadziłeś na przód 35mm czy 40mm ... ja miałem w planach 40mm ale chciałbym być pewny ...

 

z góry dzieki za odpowiedź - pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przodu jest 40mm i po dwie podkładki pod każdą śrubę (amor-zwrotnica) bo za bardzo wystawały koła więc 40 to za dużo, 35max i to pewnie przesada jak chcesz nisko zejść ;P z tyłu mam 21mm zaklepany rant wewnętrzny i lekko wypchnięty rant na zewnątrz... Patrząc od tyłu rant felgi wystaje minimalne poza rant karoserii, przy uskokach koło idealnie chowa się w błotnik co skutkuje minimalnym obtarciem rantu przy duuużych uskokach. Jest bezpiecznie ale za to spasu mi brakuje, oraz kąty z przodu są większe niż z tyłu dlatego na  wiosnę myślę nad 25mm na tył + większy negat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dzięki kolego za info ;) Bo myślę nad rozbudowaniem rh do 9j przód i 10j tył. Mam możliwość zamiany rantów 1,75 na 2,25 z tym, że moje są idealne, koleś ma jeden zagięty i podobno lekko pęknięty.... Dlatego zastanawiam się czy warto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...