Skocz do zawartości

[E36] Mauritiusblau coupe by Lyszka


Lyszka

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam nic do ciebie nie mam, ale chłopczyków w rurkach nie toleruje, dobrze że ty do nich nie należysz, nie podoba mi sie kierunek w którym idzie ten samochód, ale jestem tego pewien że z czasem sam do tego dojdziesz i kiedyś będziesz się z tego śmiać. Ja mam absolutnie inną wizję na ten samochód, można to zrobić ze smakiem i nie bedzie oklepane uwierz mi, nie trzeba wcale oczojebnych rotorów i żenujących negatywów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam absolutnie inną wizję na ten samochód, można to zrobić ze smakiem i nie bedzie oklepane uwierz mi
Jaką?

 

Oprócz

oczojebnych rotorów i żenujących negatywów.
co byś zmienił?

żebyś nie dostał zawału serca, stwierdziłem jednak że z białymi rotorami też się da, do tego akceptowalne negatywy i parę innych detali, a efekt jest :)

 

anthonycinemagraphfinal.gif

 

ewentualnie bardziej klasycznie

 

Nick.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam absolutnie inną wizję na ten samochód, można to zrobić ze smakiem i nie bedzie oklepane uwierz mi
Jaką?

 

Oprócz

oczojebnych rotorów i żenujących negatywów.
co byś zmienił?

żebyś nie dostał zawału serca, stwierdziłem jednak że z białymi rotorami też się da, do tego akceptowalne negatywy i parę innych detali, a efekt jest :)

 

Obrazek

 

ewentualnie bardziej klasycznie

 

Obrazek

 

Kujon, znasz się trochę na rzeczy :mrgreen: taką felgę muszę upolować do siebie :) od dawna RF mi siedzi w głowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie rzecz biorąc jeżeli zmienię banany na coś innego to będą tą customy albo BBS RF właśnie, co do tych dwóch przykładów które wysłałeś to byłoby to bliżej tego drugiego + rotor na biało jak w pierwszym i dla mnie troche paradoksalne, że podałeś przykłady ze stanceworks :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie rzecz biorąc jeżeli zmienię banany na coś innego to będą tą customy albo BBS RF właśnie, co do tych dwóch przykładów które wysłałeś to byłoby to bliżej tego drugiego + rotor na biało jak w pierwszym i dla mnie troche paradoksalne, że podałeś przykłady ze stanceworks :P

ta druga mi ryje banię od dawna. i też zauważyłem, że Kujon z SW podesłał fotki :D

 

tutaj jakoś ktoś upchał te same felgi bez takich negatów

ale błotniki potargane. ciekawe jak to z bliska wygląda

 

Mariuszd2000 jest ok dwa stopnie mnij, juz nie pamiętam dokladnie ale ok 6-7 stopni tam jest, wiec i tak to nie zmienia tematu który jest tu poruszony

chyba nie wziąłeś dosłownie tych 3,5. chodzi o jakąś granicę smaku.

 

także Bartas jestem za! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że Bartas te 3,5 negatywu podał tak o bo na bank mu o to nie chodziło bo co drugie auto tu ma więcej jak 3,5 tylko chodzi o to żeby nie robić pokraki z auta jak to masz u siebie i nie mów mi że się z tym nie zgodzisz że to pokraka jest ? Założę się że na tym negatywie w czasie deszczu jezdzisz jak po lodzie ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, jazdy na tym nie ma, ale NAWET podoba mi się taki negatyw gdyby nie to, że zmienia sie zbieżnośc przy tym i jest to tak samo użyteczne jak ta zj***na gleba w naszych germanach, zrobiłem te negatywy tak jak mówiłem na szybko, głównie do zdjęć, zrobiłem zamętu, w końcu się zainteresowaliście moim tematem, bo do tej pory to się wypowiedział tylko wally że koła zmienie szybko i tyle. Mam nadzieję, że teraz będzie się większe grono osób tym tematem interesować, bo nie przyszedłem się tutaj chwalić, ale i radzić! Teraz stoję przed wyborem kolejnych felg(tak jak mówiłem - custom albo bbs rf), oraz tego w jaki spas pójść(na pewno nie hellafail - jak teraz ani meksikoflush) i najważniejsze czy zostawić błotniki tak jak są(zaklepane od środka) czy targać je w daszek czego bym nie chciał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kujon Twoja wizja auta ze szpojlerem też ciężko uwierzyć:)

Mogłem wkleić rasowego germańca, ale wtedy by mi zarzycono że oklepane i tak już było na tym forum, dlatego pokazałem coś z klimatach Lyszka, i wydaje mi się że dobrze trafiłem. A co do Sw to ja nie przekreślam ich, jest sporo projektów przesadzonych u nas też takie były, ale sukcesywnie to tępimy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...