Skocz do zawartości

[E34] 535i Puńkowóz


Puniek

Rekomendowane odpowiedzi

Zeby nie było że nic się nie dzieje :)

 

Doszła rozporka aluminiowa:

 

2afekqf.jpg

 

Dojechały też lampy BH od Prozaca z nowymi szkłami i odbłyśnikami :)

 

2qknxx5.jpg

 

Zamówiłem też dość sporą pakę szczególików z aso która niestety jeszcze nie doszła :/

Póki co autko stoi w garazu i czeka na lakiernika ponieważ musiałem go przesunąć z powodu rolowania nadkoli. Myślę że w przyszłym tygodniu autko będzie wjeżdzało na lakiernie :)

Jak będzie ładniejsza pogoda to porobie troche fotek przed i po i powstawiam :)

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 113
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

oglądałem na żywo i moim zdaniem warto tą furę ratować, na żywo naprawdę nie ma tragedii a te kilka mankamentów bez problemu ogarniesz i będzie laleczka.

Bardzo dobrze że trafiła w twoje ręce a nie jakiegoś młodego rzeźnika z wioski.

Powodzenia w pracach i oby ten zapał do pracy trwał jak najdłużej.

Mam nadzieję że niedługo auto będzie skończone to będzie okazja i zrobić wspólną sesję z moją Baśką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam witam szanownych forumowiczów.

Plan z dalszymi robotami na chwile stanął w miejscu ze wzgledu na brak terminów i musialem troszke czekac. Na szczęście na dzien dzisiejszy auto stoi u lakiernika i jest malowane w całości. Nie chciałem bawić się malowanie miejscowe ponieważ praktycznie na kazdym elemencie cos było nie tak. Tu ryska tam wgniotka i stąd decyzja. Przy okazji wymieniona zostanie też uszczelka szyberdachu na nową z aso.

 

Niestety nie zrobiłem zdjęć przed malowaniem auta ponieważ w chwili obecnej widze auto tylko 1 dzien w tygodniu więc od razu pojechałem do lakiernika. Zrobie małą sesję jak tylko odbiore BMW :)

 

Kilka zdjęć z rolowania nadkoli pod 11.5 cala u Dawcy :)

 

302ca9s.jpg

23r3lhd.jpg

2crnbcn.jpg

 

Na odbiór auta umówiony jestem na 1 czerwca więc prezent na dzien dziecka bede miał niezły ;D

Zaraz po odbiorze "ubiore" auto we wszystkie nowe plasticzki, listewki itd i zrobie sesję na forum :)

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzytwa M pak zostawiam na zimę bo tak jak juz wspomnialem gosc od ktorego chcialem kupic strasznie ciął w chu** a ze względu na to że chce autem w tym sezonie wystartowac to go sobie odpuszczam. Póki co wpadną tylko nakładki progów M i nowe listwy m pakietowe na ranty dzwi których nie mogłem znaleźć w uzywce a komplecie kosztuje 800zł. Na przodzie będzie pewnie zderzak od Vki bo mam taki w garazu a podoba mi się bardziej niż seria. Doradzcie czy nie będzie wyglądał źle zderzak od V w porownaniu do b35 pod maska? :D

 

Co do rolowania to na prawde wyszko zaje*. Zrolowane na żyletke, lakier znacząco nie ucierpiał ( i tak wiedziałem ze bede lakierował całe auto) i wszystko na koniec elegancko zabezpieczone mastyką jak w orginale.

 

HT masz 100% racje jezeli chodzi o TAT. Dałem ciała z tym zawiasem ale jak to jest kupowałem go na początku i chciałem przyoszczedzic na czymkolwiek bo mialem jeszcze mase innych wydatków. Póki co walczylem na prawde sporo z tym zawiasem i przód udało się zrobic na prawdę dobrze, natomiast tył to po prostu koza. Stoi wysoko i nie jest wystarczająco twardy, lecz rozmawiałem już z Dawcą i wpadna pewnie jeszcze przed GF B8 na tył i inna sprezyna i będzie OK bo myśl że ranty w futurach będą przycierać nie daje mi spać.

 

Ogólnie mówiąc plan jest taki by E34 było na prawde grubo zrobione ale jak wszyscy wiemy wymaga to czasu poprawek itd. Zapał jest mega więc działamy, działamy! :wytrysk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. To jest 17"

Hehe dzieki Hubert. Nie mam zamiaru sie przejmować czyimis komentarzami aczkolwiek miłoby mi było gdyby były pozytywne. Auto miało swoje wady ale kupując je wiedzialem ze wszystko bede robił i całe je malował od podstaw, poza tym oglądałem kilka sztuk e34 i jak cos ładnego to chore pieniądze a wszyscy wiemy ze i tak bedzie cos do zrobienia, a z drugiej strony szroty z dziurami w podłodze. Ja wolałem kupić taniej i wymalować calutkie auto od podstaw wtedy mam pewność co do auta i znam je doskonale. Efekty niedługo przedstawie na forum a pod koniec czerwca na GFie.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymalować to sobie można pokój w mieszkaniu :lol:

 

No i se wymaluje chłop e34 bez mpaka, bo na GF musi zdążyć, ale nie jest przypalony :wink:

 

ps. Szajba, zafrasowało Cię sporo podobieństw do Bartkowej 535?!

Ja widzę same różnice, hehe.

 

pozdro

 

 

hahaha taaa zwłaszcza stan blacharki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymalować to sobie można pokój w mieszkaniu :lol:

To śmiało zabieraj sie do roboty :)

 

Nie wszyscy muszą mieć podobne upodobania jak Ty HT. Mi np e34 bez m paka też bardzo się podoba i wcale nie mam jakiegoś ciśnienia na to by za wszelką cenę go założyć na swoim aucie, aczkolwiek planuję takiego moda.

 

Szajbaaa nie znam Cie ale wielki ukłon w Twoją stronę skoro potrafisz ocenić stan blacharki na podstawie kilku zdjęć :) Majstersztyk!

 

Poza tym widzę że bardzo lubicie na forum nowych użytkowników hehe :) Wiem że najlepszym sposobem jest kupno E34 za 30 tys (mogłem brać od brzytwy w komplecie z felgami :D) które nie bedzie pordzewiałe ale niestety nie mam zamiaru pakować tyle kasy w samo auto, tym bardziej że E34 to mój debiutancki projekt, nigdy czegos takiego nie robiłem i po prostu dopiero się uczę :) Mam też w garazu też drugie auto (Mercedes W124 300CE) z 87 roku w stanie perfekcyjnym całe w orginale ze znikomym przebiegiem ale wiem też ile takie auto kosztowało. BMW kupiłem tanio ale do ideału było mu bardzo daleko ale mam je od kwietnia a zrobiłem przy nim już więcej niż część użytkowników robi przy swoich autach przez rok więc myślę że na pewno jeszcze was zaskocze stanem mojego auta :)

 

A co do HTT to bez urazy ale zauważyłem że najczęstsze Twoje komentarze to krytyka. Może zmień nazwę na Hejter Tuning ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majsersztyk to czuje że będzie z Twojej fury

 

Chłopie czytaj ze zrozumieniem... Nic nie oceniłem... Działaj to pogadamy.

 

wiesz cztery oczy, wzrok kobry to widze, albo rdza jest albo jej nie ma;]

 

EDIT zastanowilem się i proszę pokaż fotki jak zabezpieczyles tą rdze przed zawaleniem wszystkiego barankiem... ba pytanie doczyscileś to chociaż?

 

edit 2

BMW kupiłem tanio ale do ideału było mu bardzo daleko ale mam je od kwietnia a zrobiłem przy nim już więcej niż część użytkowników robi przy swoich autach przez rok

 

Chwalisz się czy żalisz? #strzał w kolano

 

potem sa germance z wentylacja podłogi pytam jak zabezpieczyles ta rdze? czy auto tylko na sezon zeby było ładne z wierzchu? i do żyda?

 

ps. peace V

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem w Twoim temacie dwa posty a Ty się srasz nie wiadomo o co i mnie oceniasz, no brawo - jesteś większy hejter niż ja. Napisałem, że TAT do e34 to gówno i to potwierdziłeś, ale ja hejcę. Napisałeś, że mpak masz ale go nie założysz teraz, bo pomalujesz go później... Szkoda mi czasu i palcy na takie klepanie. Kiedyś bym pewnie z Tobą podyskutował... Nie spinaj się tak, bo przeczytałem swoje dwa posty w tym temacie i nie wiem co Cię tak boli... widocznie jakiś uprzedzony jesteś :wink:

 

 

ps. za 7k poszła ostatnio igła z Włoch, ale to na pewno wiesz, to policz ile by wyszło zrobienie lalki z nowym lakierem. A futury... heh, przepłąciłeś, ahahahaha... Ale za koła mozna przepłącić, a za zdrową fure to nieekonomiczne.

 

ps2. czemu nie zwróciłeś Brzytwie uwagi, że ocenia błotniki po zdjęciach z ziemniaka? :lol:

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Punciu nie dawaj się !!!

 

Każdy musi przez to przejśc, to taka Swoista selekcja i bez wyjatku czy kupi gotowca a potem pod nim dołki kopie, czy kupi golasa od Turasa z pierwszej ręki, bezwypadkowego z komisu na wschodzie :P

 

PS. Nie martw sie , jest jeszcze Raceism.

 

8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwazasz ze 30 000 za dobre e34 to za duzo. Myslisz, ze w ilu sie zmiescisz w 15? Haha

 

Zderzak od V8 przy waskim ryju zawsze gownianie wyglada.

 

Auto dla mnie srednie, takie m30 z automatem to musi zrec wiecej niz moje V12...

 

No ale baw sie, zawsze jest jeszcze rejsizm :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwalisz się czy żalisz? #strzał w kolano

Ani nie chwalę ani nie żalę. Chce tylko wam uzmysłowić ze z biegiem czasu auto będzie dopracowywane a robota idzie w miare szybko :)

 

EDIT zastanowilem się i proszę pokaż fotki jak zabezpieczyles tą rdze przed zawaleniem wszystkiego barankiem... ba pytanie doczyscileś to chociaż?

ruda pomalowałem szprajem zeby w oczy nie raziło

 

A tak na serio to spód był mega zdrowy. Jedyne miejsce miejsce gdzie było trochę rdzy od dołu do lewe tylne nadkole, lecz nie było tego dużo.

 

HT skoro uważasz że przepłaciłem za felgi to jestem pewien ze nie wiesz ile za nie zapłaciłem :mrgreen:

I broń Boże nie spinam sie. Dla mnie to tak jak w temacie pierwszy projekt. Byc może za rok czy dwa byśmy porozmawiali to na kazde Wasze zdanie bym przytakiwał. Zaoszczedziłem na aucie wiem, ale próbuję go ratować. Uda się- fajnie, nie uda- poszukam w przyszłości czegos lepszego.

 

Wszystko co robie, wszystkie prace związane z blacharką myślę że robione są tak jak powinny być. Zajmuje się tym lakiernik którego polecił mi znajomy, który handluje autami kupując je rozbite a następnie robiąc więc mam nadzieje że będzie OK. Jak dostanę auto po zrobieniu lakieru, jak zaprosisz to chętnie przyjadę do Ciebie HT na oględziny :) Chętnie wysłucham Twojej opinii na temat lakieru i ogólnie auta :)

 

Uwazasz ze 30 000 za dobre e34 to za duzo. Myslisz, ze w ilu sie zmiescisz w 15? Haha

 

Komentarz dno. Po 1 to dla mnie to jest to duża różnica wyrzucić na raz 30 tys a co innego dokładanie tysiąc po tysiącu, złotówka po złotówce. Po 2 myślę że najlepsze e34 dla mnie to będzie te które sam zbuduje.

 

Auto dla mnie srednie, takie m30 z automatem to musi zrec wiecej niz moje V12...

 

Tego typu skargi proszę składaj już do konstruktorów BMW :)

Poza tym w przyszłości na pewno wleci cos innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooo syndi ożyło wreszcie cos sie dzieje he he

 

musisz to przetrwac albo zginiesz tutaj i na inne forum sobie polecisz he he

 

dzialaj, dzialaj ale pamietaj nic na szybko, bo pospiech zlym doradca jest sam wiem to po sobie kiedys tez tak robilem i z czasem nauczylem sie myslec przy tym co robie i sluchac dobrych rad!

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im chodzi o to, że bez sensu zaczynasz, tzn zamiast inwestować tyle pracy w budę, którą nadgryzł już ząb czasu mogłeś na spokojnie poszukać dobrej bazy a potem lecieć z tematem. Powinieneś najlepiej wiedzieć takie rzeczy mając klasyka merasia. Ruda zawsze będzie. Po prostu w takim aucie szybciej wróci niż w dobrej bazie by wyszła. Stracisz kupę czasu i siana i to zrozumiesz. Peace.

 

PS.

A tymi komentami się nie przejmuj. Najpierw Cię zjadą a potem jak projekt Ci wyjdzie albo będziesz coś od nich kupował to Ci d... będą lizać hehe. Takie forum :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...