Skocz do zawartości

[E53] High-Tech X5 Kopciuszek 3,0d


high-tech

Rekomendowane odpowiedzi

w e39 fajne jest to że po wyjęciu postojówek kierunki przechodza w tryb obrysówek

To ja sobie kompem ustawiam czy mają być markery z kierunków itp :wink:

Ale przy tych lampach lepiej mi się widzi po prostu na samych ringach, niż z kierunkami palącymi. Moim zdaniem dobrze jest, brakuje mi tu tylko czarnego ryjka...

 

x1_zps66d7b185.jpg

 

No i z tyłu dla wypełnienia jakieś 275 albo 315 :wink:

 

x2_zps86b22a55.jpg

 

Co do lamp przód, to mi się przedlift podoba biały bo ma pomarańczowy akcent. Polift mi się podoba bo ma ringi, ale biały kierun robi lampę zgrabną i ona wydaje się za delikatna i za mała do tych powiększonych nerek. Ja chcę mieć pomarańczki z czornym ryjem :mrgreen: Zresztą, tak jak w e32 i e34 ;)

 

Aha, widziałęm jeszcze takie coś na fotach gdzieś, ale nei wiem czy to samoróbka, czy jakaś wersja USA, czy hgw.

 

x3_zps631550b4.jpg

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 106
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

No z przodu to tylko czarny grill mi został i będzie po mojemu :mrgreen:

 

Przy okazji wymiany felg obczaiłem zawias i chyba kurdę nie będę się bawił w eibacha -30, tylko coś się wycuduje w HTT z talerzykami :lol:

 

Aha, po zmianie na 20" auto jeszcze bardziej mi się podoba, koła wyszły na równo z buda przy tym setupie wysokości. A jazda stała się jeszcze pewniejsza i sztywniejsza, bo nie ma pracy na oponie. LUBIE TO! Negat z tyłu jest teraz ostro widoczny, ale foto tego nie ukazuje.

 

neg_zpsb72553b1.jpg

 

ps. już wiem dlaczego is ma te nakładki na błotnikach

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...