Skocz do zawartości

[E53] High-Tech X5 Kopciuszek 3,0d


high-tech

Rekomendowane odpowiedzi

zdaje sie że polifty mają tendencje do wypalania dziur w tłokach?

 

w poliftach e60? :wink:

 

Dokładnie, silniki na piezoelektrycznych wryskiwaczach miały tendencje do tego i szybko stawały sie "awaryjne"

Te motory co ma Hajtek to są pancerne jednostki i jak ktoś kupi zadbaną to będzie sie nią cieszył. ;)

 

 

Dla mnie dziwną sprawą jest tylko to że przy niecałych 200 tyś km turbina Ci olej zassała... To sie przytrafia nagminnie ale w GT17 z 1.9 dci z renault...

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 106
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Ciemno szeroko i wysoko...

Fajny furacz.

Zastanawiam się tylko nad tym czy w E39 Touring nie ma w środku więcej miejsca niż w takim X5.

Na żywo X5 okazji badać nie miałem okazji ale ze zdjęć jakoś tak optycznie jakby mniejsze...

Ciągle zastanawiam się nad jakimś 4.4 i faktycznie w X5 po włożeniu gazu - pełnowymiarowe koło zajęłoby chyba 3/4 bagażnika.

Jak sama jazda (ergonomia, wygoda) w stosunku do E39?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bagaj w porównaniu do e39 touringa jest jakby mniejszy, ale to tylko wrażenie, bo ma 465l a nie 410l jak w e39. Wydaje się mniejszy, bo te litry to oni wysokością zrobili.

 

A jazda to sama przyjemność. Auto sztywne, z bardzo dobrą widocznością wkoło, gabaryty porównywalne do e39. X5 jest trochę krótsza, nie czuć tego podczas eksploatacji. Odczuwalna za to jest szerokość, szczególnie, że lusterka nie są małe.

 

Ogólnie czołg :mrgreen: Wkurza mnie tylko jak drzwi trzaskają.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie tylko jak drzwi trzaskają.

No uszczelek drzwiowych w porównaniu z E39 w X5 jakby mniej ;)

Dużo głośniej w X5 chyba przez to nie jest?

To jak szeroki to zamiast szerokości to bezawaryjności życzę i freude am fahren (choć ze mnie taki konserwatysta, że do diesla ciężko by mi się było przekonać ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie fotel, bo za dużo regulacji i nie mogę się ustawić :x

Co wydaje mi się, że jest dobrze, to wsiądę znów i mam wrażenie, że wsiadam po większym bracie, albo mniejszej siostrze :evil:

 

Całe szczęście, że z tymi regulacjami w e38 będzie się już Biceps musiał zmagać :lol:

 

1888479_707746815939432_2065016056_n.jpg

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przód pomarańczowy tył biały?

Nie bardzo to wygląda

 

to zależy jak świeci :wink: no w niektórych autach biały kierun musi poprostu być

 

wrss.jpg

 

w e39 fajne jest to że po wyjęciu postojówek kierunki przechodza w tryb obrysówek

 

gmws.jpg

 

więc podzielam jak najbardziej zdanie Kamila o pozostawieniu pomarańczy - fajnie jakby też świeciły - z halogenami samymi i czornym ryjkiem efekt powala

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...