Skocz do zawartości

[E31] 850CSI by Mariusz_BRP


Mariusz_BRP

Rekomendowane odpowiedzi

Swoją drogą był ktoś na hamowni samochodem z wydechem MG? Mam klienta co zostawił u nich 5000zł na wydech od kolektorów do końca w e34 540 manual i wypluła 240koni. Co nie zmienia faktu że może to być wina silnika(w co wątpię). Ale pytam z czystej ciekawości :)

 

Co do ósemki to już się nie mogę doczekać jak pod wiatą będzie siwo :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 69
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Mam gdzieś dwa wykresy mojej E30 na ori wydechu oraz na wydechu produkcji MGM (od baranów po sam koniec) nie chcę skłamać ale wcześniej w M20B25 było 166KM a później 172KM plus znacząco podniosła się krzywa momentu.

Mój znajomy robił u nich E30 z S14 i również zmiany na plus.

 

Fakt faktem długi okres oczekiwania przez ogromną ilość zleceń.

 

Bardzo podoba mi się dźwięk auta na ich wydechach. Mają specyficzne puszki :)

 

Darex co do Twojego klienta to nie odczuł różnicy siedząc za kółkiem? Oni przecież dają gwarancję na to że na ich wydechach nie będzie nigdy na minus z mocą i Nm. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, wydech do e30 Ci pasował P&P, bo go kupiłeś z jeżdżącej e30, o ile dobrze pamiętam :mrgreen:

 

Mi się wydechy MG bardzo podobają, a zestaw do samodzielnego montażu moim zdaniem lepszy wybór niż zestaw P&P, bo się może okazać, że wcale nie jest taki P&P, szczególnie przy nietuzinkowym aucie.

 

Auto czuje, że będzie marzenie, ale jest jeszcze jedno zasadnicze pytanko - będzie rollbar?! :mrgreen:

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałem się ze Sławkiem w poniedziałek i wydech petara, sam szukam czegoś do S600 i też się chyba zdecyduje na nich.

Szkoda, że nic nie mówiłeś bo chętnie bym się z Tobą przejechał obejrzeć :)

Mariusz, wydech do e30 Ci pasował P&P, bo go kupiłeś z jeżdżącej e30, o ile dobrze pamiętam :mrgreen:

 

Mi się wydechy MG bardzo podobają, a zestaw do samodzielnego montażu moim zdaniem lepszy wybór niż zestaw P&P, bo się może okazać, że wcale nie jest taki P&P, szczególnie przy nietuzinkowym aucie.

 

Auto czuje, że będzie marzenie, ale jest jeszcze jedno zasadnicze pytanko - będzie rollbar?! :mrgreen:

 

pozdro

 

Dokładnie Pamięć Cię nie myli z E30 zdjąłem i do E30 założyłem.

Pewnie Huberta 550i na żywo bardzo fajnie chodziło ;) Wy chyba też mieliście warsztatowy zestaw czy Huber zamówił P&P??

 

Niby rollbar mógłby być bo z tyłu to nie ma praktycznie miejsca :P

Na ten sezon się nie zdecyduję na niego bo mnie na stosie spalą ósemkowcy heh, może jakby jakaś E60 M5 się trafiła w dobrej cenie to można byłoby i rollbary wkładać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące później...

Powoli cały czas coś się dzieje :wink:

 

Przyszły dwie nowe paczuszki z gadżetami do składania zawieszenia, które już dawno leży wypiaskowane i proszkowo polakierowane:

DSC_0255_zps5cb888f4.jpg

 

A tutaj zawartość paczki prosto za wielkiego jeziora :)

 

DSC_0057_zpsc6b85735.jpg

DSC_0055_zps60eb13de.jpg

DSC_0054_zps8bba0dfb.jpg

 

Wszystko pomierzone na starym zawieszeniu:

Niektóre gumy trzeba będzie jeszcze przetoczyć aby były idealnych kształtów jak w E31.

Ogólnie ten poliuretan jest dosłownie delikatnie twardszy od fabrycznych gum.

DSC_0039_zps95f20463.jpg

 

Teraz muszę zamówić sworznie, łożyska, reperaturki zacisków hamulcowych i będę powoli zawias składał do kupy na podłodze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne,ale na glownej stronie nie widac Twojego posta - ostatni jest dahrka,jednak temat podskoczyl na gore...

 

Dobra robota!

 

ps. do kogos z pisakiem w reku "wahacz" :drive:

 

Analfabetyzm :D

 

 

Co do zawieszenia to całość jest wypiaskowana, polakierowana proszkowo i zawinięta w folię, w sumie nie wiem po co wstawiłem zdjęcia korozji :P :

Z

 

Polibusze włożone były w stare zawieszenie w celu przymiarki, Kujon nic nie czytasz tylko obrazki oglądasz i jakieś cycki :)

 

DSC_0255_zps5cb888f4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...