Skocz do zawartości

[E31] 850CSI by Mariusz_BRP


Mariusz_BRP

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem,

 

Z opóźnieniem miesięcznym, bo planowałem start na początek marca a mamy początek kwietnia, ruszam z dłubaniem przy osiem'erze, ta galeria ma na celu motywowanie mnie abym brał się za robotę w końcu przy swoim aucie.

Przy okazji możecie ponarzekać lub się pouśmiechać.

 

Mam nadzieję, że się spodoba bo w germańskim stylu będzie.

 

Na auto czaiłem się chyba ze 3lata ale nie chcieli mi go sprzedać.

Rok temu pojechałem Pajer'em z lawetą i w końcu się udało!

 

IMG_0272_zps783cc3aa.jpg

IMG_0279_zpsece2e17f.jpg

IMG_0274_zps87f7fc53.jpg

850nalawecie_zps5b286cae.jpg

 

Ósemka jest w oryginalnym pakiecie CSI, posiada tylne zawieszenie skrętne AHK.

Oryginalny układ hamulcowy z CSI (przednie hamulce z logo ///M na czterech tłoczkach.

Oryginalny silnik S70B56 5,6l v12 z 380KM oraz 550nM

Oryginalne obniżenie auta w stosunku do serii oraz zawieszeń m-pakiet'owych.

6 biegową oryginalną skrzynię biegów z 280mm tarczą sprzęgła !

 

Dopełnienie tego wszystkiego znalazło się u Wroga za miedzą, gdyby ktoś nie wiedział 1z 1510sztuk wyprodukowanych na cały świat :) :

 

vinczyk_zps30b0499d.jpg

_575_zps401c4a6a.jpg

_574_zps67c15dc1.jpg

_578_zps78c182ad.jpg

_577_zps2385b8d8.jpg

_573_zps5d30742e.jpg

_572_zps6a3aaf44.jpg

 

 

Auto i tak będzie czerwone! AHK wylatuje na strych i montuję seryjne sztywne zawieszenie i...

fele19_zps99aecc47.jpg

 

Kilka rzeczy już przygotowałem:

Sprzęgło LUK na Kevlarowych okładzinach, cyfrowo obrobiony jednomas oraz docisk:

55014_zps09a817d8.jpg

55012_zps064bc6f8.jpg

5506_zps16dc49fa.jpg

 

No i reszta rodowodów:

55025_zps036d4e05.jpg

55023_zps5d73e660.jpg

55022_zps43a6e0e3.jpg

55021_zps7becda76.jpg

 

To by było na dziś.

Proszę tylko o ładne komentarze, gdyż krytyki nie przyjmuję :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 69
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Tak to była ona. Jakaś sprawa sądowa się wobec niej toczyła i była nie do ruszenia ale do czasu... :-)

 

Kolor będzie brillantrot bo taki mi się marzył ;)

Auto robie pod siebie, nie pod sprzedaż. Wiem, że oni kolor to ori, no ale cóż ;)

Wnętrze całe w czarnej skórze i chyba pokusie się o obszycie całej deski zamiast samych dolow.

Mam nadzieje, ze sznycel fajnie siadzie bo nie mam innego pomysłu na koło :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to była ona. Jakaś sprawa sądowa się wobec niej toczyła i była nie do ruszenia ale do czasu... :-)

 

Nienawidzę Cię... Auto od 7-10 lat stało w jednym miejscu nie ruszone, od 3 lat co jakiś czas zajeżdżałem do tego zakładu i chciałem odkupic to auto, ale zawsze gość twierdził, że nie jest na sprzedaż i będzie niedługo restaurowane a ja głupi w to wierzyłem.

 

Mógłbyś na pw mi napisać ile zapłaciłeś za to cudo bo jestem piekielnie ciekaw za ile się gość złamałeś, ponieważ oferowałem mu dobrą sumę i zawsze odpowiedź była : Auto nie na sprzedaż.

 

Btw. Gratuluję zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koła to Ac Schnitzery o wielkości 19", szerokości o ile się nie mylę: 10.5J Przód i 11.5J Tył. +/- 0.5J

 

Co do zakupu auta to wziąłem lawetę, forsę w kieszeń i kupiłem. To nie było auto tego człowieka, u którego stało na serwisie tylko jego klienta, gościu ma firmę telekomunikacyjną na Podlasiu.

 

Kebab idzie pod młotek albo w całości tak jak stoi albo z innym silnikiem np. 2.8l, mogę sprzedać go w różnych wariantach cenowych i setupowych :)

 

Co do 8era to wstawiam je do lakiernika za dwa tygodnie, a w tym czasie będę składał zawieszenie przód + tył do CSI.

 

Bilsteiny B8 Sport już czekają na wycieczkę na utwardzenie i pełną regenerację.

Tylne zawieszenie rozebrane w drobny mak, jeszcze tylko wycisnąć tuleje i leci do piachu :)

 

55031_zpsf448ba3d.jpg

55030_zpsfa6b399f.jpg

55029_zpsab98649a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...