Skocz do zawartości

[E36] 325i coupe Kamila German Boy


KUJON

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 249
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

JAk moze byc cabrio nudne.To arcydzieło.co innego jak Xeony,Kujon,Kamil Lublin,Hubert mieli wszystko na jedno kopyto ale każda jest zuepłnie inna i robi powalajace wrazenie.żadna bawarka nie jest tak piekna jak e36 w cabrio na 9 i 10 ,5 calach feldze z odkrytym dachem i glebie.Uwierzcie mi.Fakt że to rzadko sie to widuje na ulicach bo robią takie projekty tylko na maxa maniacy tej marki nawet Niemcy wysiadaja przy takich p[rojektach ale jak cos takiego wyleci na asfalt to pozamiatane inne auta w stylizacji na pewno.Ale nie mówie że przy tzw konserwie nie zostane bo pewnie zostane ale cabrio zawsze mi bedzie chodzic po głowie.To już wiem i jak nikt nie chce miec podobnej zajawki to niech nie przyjeżdza do tarnowa bo tam glebodszuracze rządzą i to często bez dachów i lątwo sie tym zarazic od chłopaków ha ha.są Piękne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he.goryl brakowało nam takich wariatów jak ty tutaj.ha ha.ja mam to samo.wierzgam w nocy nogami i rekoma bo już mi sie mysli żeby tak bez dachu jezdzic a na razie to przez szyberdach sobie moge pomachac ha ha.8 emka jest piekna i najlepiej jak bys miał dwie ale awiadomo nie zawsze portfel pozwala utrzymac obie.mnie nie stac iwiec albo zrobione coupe albo robic serie cabrio o d poczatku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci że to wcale nie jest śmieszne ,bo co robić ? sprzedać 8er i kupic cabrio ?.....kocham swoja osiem a ku..a na cabrio mam straszne cisnienie i to już dawno,chyba załoze ankiete :-):-):-)

 

Ile chcesz za 8er? :mrgreen:

 

to nie jest takie proste ,wycenić taki samochód ...........na razie nie wiem ....ale intensywnie będę myślał :-):-):-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie jest takie proste ,wycenić taki samochód ...........na razie nie wiem ....ale intensywnie będę myślał

 

 

Mam w kieszeni 100zł, będzie :?::mrgreen:

 

Zamiast Compakta mogłeś cabrio kupić :P

 

tak tez pewnie zrobie.choc jutro ktos niby miał jechac ale cene wale mocna wiec czuje że szybko odjedzie.nie sprzedam napewno z kołami.zbyt dużo mnie wyszło ich złożenie w takiej konfiguracjio jak są.

 

 

Ja na Twoim miejscu zrobił bym jak Kamil z Lublina :) Powyciągł wszyskie wartosciowsze rzeczy i pozniej tylko przełożył do cabrio :)

 

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie jest takie proste ,wycenić taki samochód ...........na razie nie wiem ....ale intensywnie będę myślał :-) :smile: :-)

 

goryl nawet nie mow .. :roll: .. zadne cabrio nie robi takiego wrazenia jak twoje 8er .. zreszta tylko dlatego na grosar podjechalem bo wlasnie 8er mi sie rzucilo w oczy ..

 

ale jakbys sprzedawal to .. nie, na cale mnie nie stac .. ale felgi to chetnie bym przygarnal .. :twisted:

 

kamil : a ja mam inny plan, tez sie dlugo jak ty bilem z myslami, ale pomysl - napewno kupisz latwo ladne cabrio ? podejrzewam ze nie .. bo w de za ladne trzeba dalej 10k dac, jak nie wiecej .. wiec ja doszedlem do wniosku ze cabrio trzeba poprostu dokupic do tego co sie ma ;P i niech ci co maja tylko cabrio sie schowaja daleko gdzies :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...