Skocz do zawartości

[E36] 325i coupe Kamila German Boy


KUJON

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.bmw-syndikat.de/bmwsyndikatfotos/topic.asp?TOPIC_ID=5651 Tutaj masz cały temat ze zdjeciami tej E36 co zdjecie mam w avatarze. wczesniej był to boski german a teraz jakos popsuł ja tymi lampami kierunkiem itd...;/

 

Uwazam ze podgrzanie i wygiecie zderzaka na koncach załatwi sprawe:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 249
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Kamil takich ludzi jak ty potrzebujemy bez dwuch zdan, zeby powstawalo wiecej takich projektow bez wzgledu na konsekwencje. Mam tylko nadzieje ze uda mi sie was dogonic , bo w sumie zaczynam znowu od zera, ale teraz juz ide na calosc. Kamil idz dalej do przodu konkurencja nie spi. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he.Dobre idz dalej czyli lambo doorsy,swiecidełka,dupwerelki ale Turek he he.Wiem wiem nie nie.U mnie to już tylko serce auta zeby było mocniejsze.Nic innego za bardzo nie widze przynajmniej stylizacyjnie.Zobaczymy .Ty jak przywalisz to konkret bedzie teraz.I nie mów że od zera idziesz bo podstawowe a zarazem najważniejsze rzeczy czekaja.WIesz o czym mowa.Pozdro Brachu z Lublina.Widze cie z Owcą i kuzynem w tarnopwie bez dwóch zdan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hubert.Pamietam jak mówiłes.Nie ja nie bede ruszał BUTELKI czyli zielonej e36 a póżniej felga ,błotniki,gleba a z waderami to mnie nawet wyprzedził tak sie rospedził ha ha.A teraz co mi przyszło sie uczyc od niego he he ha ha.Piekne projekty .oby jak najwiecej.Esiu dawaj za nami.Dołacz na przyszły rok z delikatnymi poprawkami u ciebie naprawde bedzie git.Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

German Boy, bede się starał was dogonić, m-pakiet komplet lezy do malowania, przez zime zamierzam kupic gwint a co do kół to sam nie wiem, chetnie bym takie sznycle załozył jak u Ciebie moze są do sprzedania? hehe

jeszcze raz, piękna fura i tylko tak widze e36 bo tak naprawde nienawidze e36 za swoja pospolitosc na polskich drogach, gdzie nie spojrzeć tam sie ciognie e36 m40 zagazowane na szarych zderzakach i stalówkach z opadajacą podsófitką i głośnym wydechem z allegro, nie cierpie tego widoku, tak naprawde sam nie wiem jak to się stało ze kupiłem e36 ale moze dla tego że takie rodzynki jak Twoje robia wrażenie

pozdro chłopaku!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Esiu.Sam sie czasem zastanawiam po co to kupilem i powiem szczerze ze jak sie widzi te zwykłe e36 to na pewno nie zachecają do ich kupna ale jak widziałem zrobiona e36 a dokładnie praktycznie tylko obnizona mocno to mnie zachecała do kupna własnie e36.A sam pózniej kupiłem i zrobiłem na lalke.Teraz ja jeżdze i zachecam innych do kupna tego modelu bo po modyfikacjach naprwde mozna cacko z niej zrobic.Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom Kamil był zawsze dla mnie wzorcem i bez dwuch zdan jego prjekt jak dla mnie nr.1 W Polsce Ps. u mnie tez juz cały m-pakiet czeka nastepnym krokiem jest gwint K-sport i dołozenie do tyłu 3,75" a wczesna wiosną odezwe sie do Kamila w sprawie obszycia Wiaderek No a w toronto mam nadzieje ze sie wszyscy razem spotkamy i zrobimy mega sesje naszych germanców i pokazemy szfabom jak sie szlachta w Polsce bawi :)

 

POZDRAWIAM ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałem okazję obejrzeć tego masakratora w Coupe...i mimo że padało, że nie była świerzo po polerowaniu, że była mokra, przychlapana........to i tak szczenę zbierałem z betonu.. jest MIAZGA... można rzec ja to sie na fotele mawia że felgi ma kubełkowe nawet :mrgreen: pierwszy raz tak sie przyjżałem...kamil wielki respect.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki panowie.Nie ma nic bardziej cennego dla mnie jak wasze opinie.Ludzi którzy także siedzą w tym temacie i znają sie na rzeczy.Nie powiem kupe ludzi znanych mi i mniej znanych na ulicy zaczepia i mówi że extra autko ze koła fajne,srodek fajny ale to sa opinie laików którzy tak naprawde nie znaja sie naprawde na tym co w tym aucie siedzi.Wy wiecie że auto starałem sie zrobic na ten sezon już z tych z wyzszej jak nie najwyższej półki gadżetów dla tego auta.I wy w sumie oceniacie całokształt dlatego bardzo wiele dla mnie znaczą takie opinie a to że wzorujecie sie na tym moim skromnym autku to wogóle miód na serce.Pozdrawiam was.Dla was German Boy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...