Skocz do zawartości

[E36] 325i coupe Kamila German Boy


KUJON

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 249
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • 1 miesiąc później...
  • 1 rok później...

Szkoda i tyle! Co tu się załamywać!? Szpachla trochę popękała :-P Grunt, że łby całe, bo na szybie się odcisnęły wyraźnie, ale chyba pasy mieli, skoro nikt nie wyleciał przez szybę.

 

Niewątpliwie było to auto bardzo charakterystyczne i pionierskie, ale okres jej świetności minął w momencie rozprzedania gratów itd. To był wspaniały design, ale spotkał go niewdzięczny los. A CHEMIK, hmm, myślę, że ma chłopak potencjał, dlatego trzymam kciuki, że się pozbiera i zrobi auto od początku. Ja GERMANOWE e36 zapamiętam z czasów sesji foto w Modlinie i z TARNOWA (chyba 2008).

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jest to przykre :cry: .High tech ja tez wspominałem zawsze milo tą sesje i przejazd przez twoje miasto.MOze faktycznie to tylko blacha ale dla mnie to auto mialo dusze bo to bmw nie jakis pedalski golf w dieslu.Bylo to moje pierwsze bmw i od niego zaczela sie przygoda.Wiekszosc z was nie wiedziala ale auto wyjechalo 2 tygodnie wczesniej od lakiernika,mialo gruby sprzet jak dla mnie car hifi zamontowany na pokladzie ,doszly progi mkowskie,dostal nowy gwint weitreca z tego co pamietam i czekaly na zalozenie oz 11 cali tyl i 9,5 cala przod i pwoiem tak to auto czuje sciachalo by na fescie sporo pucharków.Niestety nie doczekalo.Chemik chcial zrobic niespodzianke i wjechac odmienionym autem z nową odsłona na 2010 rok i liczyłem cholernie na nie i tym bardziej jestem załamany.NIc juz sie nie poradzi.Prosze was ni episzcie tylko do chemika czy czegos nie odsprzeda bo to dodatkowo go podłamie a wiem ze naprawde nie jest z nim dobrze jesli chodzi o psychiczna strone nie fizyczna bo jesli o to chodzi to silny chłop.Sam jesli zdecyduje sie odsprzedac graty to wystawi je tu na syndykacie.

Cieszylem sie ze trafiła w dobre rece bo mila jeszcze lepiej niz u mnie wszystkie szczegoly porobione i zrobiona miala byc na ten rok na tip top.Przykry przypadek,chwila słabosci ,poniesienie w łuku zakonczyło sie że auto idzie wkrótce na złom.To przykre w co nie wierzylem do konca do momentu jak nie dostałem fotki od Chemika . :cry: Panowie jedna jest rada.Jesli mozecie trzymajcie te cacka przy sobie bo ona chyba zemsciła sie zeją oddałem w obce ręce.To niby blacha ale z dusza wg mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

high-tech, widocznie Ty nie podchodzisz tak sentymentalnie do aut ;) niektorzy podchodza i taki widok boli, chociaz najwazniejsze, ze uratowala Chemika i kogos jeszcze.

 

Podchodzę bardzo emocjonalnie, ale moje emocje do tego auta dość mocno, jak nie całkowicie osłabły w momencie "kastracji" przez GERMANA. Oczywiście współczuje CHEMIKOWI, ale wypowiadam się tu - w temacie GERMANA, a nie CHEMIKA.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy później...

Z ciekawosci, czemu ten temat jest otwarty i czemu auto jest w PD, a nawet TAP PIDI ? Kierownica Radia, spasowanie blotnikow, obszycie tapicerki z pozostawieniem reg lusterek po angliku, wygladzona maska, klapa tylna, mieszki m-pała. Malo tego, auto zmienilo wlasciciela, zostalo rozbite i nie wiem czy w ogole jesczze isniteje...

 

Albo traktujemy wsyzstkich jednakowym regulaminem albo ktos leci w chu-ja

 

Dodam tylko ze nie mam nic do Germana, chodzi mi jedynie o ostatni temat Kujona i jego argumenty dotyczace umieszczania aut w PD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawosci, czemu ten temat jest otwarty i czemu auto jest w PD, a nawet TAP PIDI ? Kierownica Radia, spasowanie blotnikow, obszycie tapicerki z pozostawieniem reg lusterek po angliku, wygladzona maska, klapa tylna, mieszki m-pała. Malo tego, auto zmienilo wlasciciela, zostalo rozbite i nie wiem czy w ogole jesczze isniteje...

 

Albo traktujemy wsyzstkich jednakowym regulaminem albo ktos leci w chu-ja

 

Dodam tylko ze nie mam nic do Germana, chodzi mi jedynie o ostatni temat Kujona i jego argumenty dotyczace umieszczania aut w PD

 

Broder wydaje mi się że wszystkie odpowiedzi na twoje pytania znajdziesz w tej książce:

 

2021j.jpg

 

 

Jednocześnie uważam że Kujon powinien pokryć z własnej kieszeni zakup tych książek wszystkim którzy zostali przesunięci z działu PD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wyjaśniam, auto przeważającą ilością głosów wygrywało w Tarnowie niejednokrotnie tytuł TAP GERMAN, zdobywało wszystkie możliwe nagrody i puchary. Nie śmiem nawet wątpić i podważać takiej ilości WASZYCH głosów :!: ikona GS :!: Ja mały, szary Kujonek przeciwko setką , a może i tysiącowi znawców :?: Nie ma takiej opcji :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...