Skocz do zawartości

[E34] Rafał 525 -->> SPRZEDANA


rafał525

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 266
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Kristo a nie chodziło Ci przypadkiem o nr 33 z tego rysunku :

http://bmwfans.info/parts/catalog/E34/Sedan/USA/M5_3.6-S38/LHD/M/1993/april/browse/vehicle_trim/trim_panel_bumper_front/ :?:

 

Rafał masz jakieś namiary na wydech z kwasiaka o którym piszesz (ten dedykowany do tdsa) czy gdzieś na zlecenie będziesz robił :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kristo a nie chodziło Ci przypadkiem o nr 33 z tego rysunku :

http://bmwfans.info/parts...l_bumper_front/ :?:

Z tego co ja widzę to jest zaślepka do zwykłego zderzaka, taką jak ma np. Polit.

Rafał masz jakieś namiary na wydech z kwasiaka o którym piszesz (ten dedykowany do tdsa) czy gdzieś na zlecenie będziesz robił :?:

Lord Åukasz miał w sumie za śmieszne pieniądze: 150 zł za wydech remusa, dedykowany do TDSa z nierdzewki właśnie. Problem był w przetransportowaniu go bliżej Warszawy no i kto inny kupił..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Nowa felga :mrgreen:

MtWFm.jpg

i małe porównanie jak to się wszystko zaczęło :)

03012009913ch4.jpg

Styling 37 z e38: 9,5 cala z tyłu 255/45 (trochę za wysoko ale opony jeszcze w miarę i nie zmieniałem), przód 8 cali 235/40, nowe chinole Fullrun HP 199 w cenie zajechanej używki. Poczytałem trochę opinii, większość że chuczą i rzeczywiście jest je trochę słychać ale za te pieniądze nie ma co wybrzydzać a co najważniejsze - w koleinach nie ciąga a przy 5 letnich Continetalach czy Dunlopach mogłaby być loteria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał, przyznaj się, że na opale latasz, bo ostatnio czarny buhhhhhh został :mrgreen:

Ostatnio tak walnęło czarną chmurą bo nie było sterowania turbiną. Teraz ciągle wali ale już nie ta jak wtedy. Opału nigdy nie widziała ale BIO owszem :wink:

ale petromica jest rewelacyjna!

Kolor który był na egzemplarzach poliftowych, najczęściej w indyvidualach, dobrze wyposażonych wersjach.

no i onwer też sympatyczny chłop, ale wódki nie pił ostatnio :D

Na następnej imprezie nadrobię zaległości. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Środek:

Brakuje siatki którą gdzieś zgubiłem :evil:

oWfon.jpg?1

Elektryczne szyby i korby :-P Boczki kupiłem z przyciskami i jakoś nie mam kiedy podmienić na zaślepki :)

wl8y7.jpg?1

O ile przednie fotele trzymają się w miarę dobrze tak tylna kanapa nadaje się tylko do obszycia ale to jest odłożone na dalszy plan bo trzeba na wesele odkładać.

I jakieś tam:

PB9VH.jpg?1

0ozCs.jpg?1

fZJUt.jpg?1

ttJDS.jpg?1

z8bjm.jpg?1

Tak wiem, zaciski do odnowienia ;)

hxsDE.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy później...
  • 3 tygodnie później...
  • 6 miesięcy później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...