Skocz do zawartości

[E36] Banditen Wagen ~ Zkumeku


Zkumeku

Rekomendowane odpowiedzi

zadam pytanie na które wszyscy czekają kiedy gwint, mpak i 3tlg ? :-P

i swap :mrgreen:

 

Będzie na to czas... myślę, że po zimie jakoś... na początek może s32 wpadną, ale finalnie i tak widzę np. bbs rc (tak jak już wcześniej mowa była).

 

Mpak ostatnio mi przed nosem przeszedł (nie bd wytykał palcami, wiadomo, każdy chce zarobić ile się da, czy to 50zł czy więcej) dlatego to stoi w miejscu.

 

Swap to póki co dla mnie najmniej ważna rzecz. Jeżdżę głównie po mieście, a tu 1.6 w compim jest obecnie wystarczające. Jednak nie zaprzeczam, że w przyszłości chętnie wpakuję coś większego.

 

Wczoraj wpadła mi paczuszka:

 

x3zkmyez.jpg

 

Jak wiadomo mam jasną podsufitkę (i się odkleja!), razem ze wszystkimi elementami. Więc wypada teraz to zmienić - skoro jest czorno, to czorno ma być.

 

No i przy problemach z zaśnięciem ogarnąłem w nocy tonę brudu (100letni komin z sadzą to pikuś przy tym).

 

opnlau5t.jpg

 

luz6te5l.jpg

 

Efekty wrzucę niebawem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...

Panowie nie nabijać sie z TAT ,sami pewnie tniecie spreżyny w stodole siekierką bo brzeszczota nie macie a po cięciu polujecie na allegro  by dorwac tanie używki TAT...

 

Zkumeku bagażnik słabo odkurzony  :twisted:

 

Jak słabo?!  :ph34r:

 

pod 10j na tył już szukaj czegoś innego bo będzie za miękko inaczej będziesz tankował co 10km żeby nie tarło :P

 

Spoko... już zaczynam spuszczać płyn od spryskiwaczy... każdy gram się liczy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Technixa będziesz raczej zadowolony na codzienne pojeżdżawki 8)

Pokaż jak już leży... :-P

 

Dziś autko stoi na warsztacie pół miasta dalej (u siebie w okolicy nie mam warunków, co były to nowe bloki pobudowali  <_< ) i się powoli montuje, zapieprz w tygodniu i nie ma kiedy :)

 

Gleby dobrej nie będzie póki co... na 15 nie zawojuję za wiele :P , ale już będzie lepiej na pewno niż jest ;)

 

Brudna sucz...

 

h45kzbib.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...