Skocz do zawartości

[E36] Banditen Wagen ~ Zkumeku


Zkumeku

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

To zaczynamy updejt...
 
Padła chłodnica i czujnik-włącznik wentylatora... kupno, powolne dotoczenie się na warsztacik i po problemiku. Bandit znów na chodzie.

hpsb8grv.jpg
 
sd3gzsnl.jpg
 
7wpjk2jz.jpg
 
uyr8oj96.jpg
 
rk6nprrw.jpg
 
7crkhmrp.jpg
 
Zaraz po odbiorze wpadł dystans z tyłu (po 15mm na każdą stronę). Przy okazji przepolerowałem ranty itd.

2m7kv8oq.jpg
 
5txqlktx.jpg
 
25xc3edm.jpg
 
Standardowo trochę fotek...
 
7koknzok.jpg
 
xqdxr7lp.jpg
 
l3basj45.jpg
 
bm24mqhh.jpg
 
cpfj94lh.jpg
 
vy6wobi9.jpg
 
o9sqxdwo.jpg
 
Niedzielny spot z Wrocławskim klubem + zdjątko ze znajomkami musi być... tradycją się te fotki chyba stają...
 
b59g67te.jpg
 
no i bonus... :P

Tak, prawdziwy https://www.facebook.com/BanditenWagen/videos/445380015662473/
 
qksjqwar.jpg
 
xpp88lma.jpg
 
n34qv34w.jpg
 
ytgjxuqo.jpg
 
jiyfevpk.jpg
 
fambpfjq.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia jak zawsze spoko ;) I przyszło mi na myśl że może zamiast cały czas dodawać zdjęcia to tak dla odmiany zrobić jakieś krótkie wideo?

Kminię nad tym od dłuugiego czasu... będzie okazyja to na pewno coś takiego wymodzę.

 

skąd takiego dachowca dorwałeś  :-P

 

Zalęgł się od braku sprzątania :D

 

 

Nowe fanty. Boczki pójdą w skórę na środku, w tunelu będę rozkminiał przycisk z E39.

 

is23a6ql.jpg

 

4tokdf9w.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To tak... symetria się zgadza

pvssu5nf.jpg
 
I z nutką kobiecości

qfk365ot.jpg
 
8asc8ccm.jpg
 
e8cirq3h.jpg
 
tgi5mdc6.jpg
 
+ z niedzielnego najta... wrzuciłem jak widać na tył MHW. Miało być tylko na zlot na próbę, ale okazuje się, że chyba zostaną na dłużej.
 
No i mam konkretną motywację, by wreszcie przód ogarnąć na BH.
 
Boczki w drzwiach zmienione (nie mam obecnie fot jak to siedzi) na póki co z materiałem, a nie skórą... terminy do tapicera dopiero na maj, a ceny też dość astronomiczne. Z tego co wynikło z boczkami, muszę na nowo zrobić instalację do głośników w boczkach, bo poprzedni właściciel zrobił januszostwo i wrzucił jakieś małe pioneery i zgównił instalację.
 
sft4y52r.jpg
 
frswfd4r.jpg
 
9bwczdck.jpg
 
qmhwojjr.jpg
 
mqgdnkrr.jpg
 
po najcie wyciągnięte kilka osób na wspólne fotki...
 
xtufljde.jpg
 
skz9aes5.jpg
 
55b5jwt9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, bardzo ładne e36, tak Panowie E36 ! Przeczytałam cały temat i po pierwsze pare słów do Panów ( z problemami chyba w temacie męskości i rozmiarów) którzy sądzą że compact to ogólnie bleee. Wszystkich którzy sądzą że z compactem nie da sie nic zrobić odsyłam do zakładki na górze strony 'najlepsze projekty'.. widnieje tam compact którego podejrzewam nie powstydzilibyście się :) Wszystko jest kwestią gotówki i dobrego smaku.

 

Po drugie.. sama posiadam 'kompocika' , i jest to małe, zwinne i fajne miejskie autko, a że dupka troche krótsza i mniejsza.. cóż jedni wolą murzynki z dużymi dupciami inni filigranowe. Pamiętajmy jednak że to w dalszym ciągu jest BMW i to jest najważniejsze.

 

Nie oszukujmy się jednak że jest to auto w którym nie można sobie pozwolić na cuda wianki np jak w przypadku coupe. Wiele rzeczy nie przejdzie, a wręcz po prostu nie pasuje.  Mpakiet, ładny lakierek, dobra felga i w dół.. nic więcej nie potrzeba. Życze powodzenia w modach, bo naprawde bardzo ładnie sie prezentuje i zmierza w bardzo smacznym i dobrym kierunku. A złośliwe komentarze typu '3/4 bmw' jedynie powinny motywować do coraz to lepszych zmian aby utrzeć nosa szydercą. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz połowa forum będzie się spuszczać bo jakaś laska napisała komentarz... Dla mnie compact to nie bmw. Mimo że Marek że swojego wycisnął siódme poty i jakoś to wygląda to i tak 80% fanów tej marki wybierze coupe... Nie mam zamiaru dalej poruszać tematu bo każdy ma swoje racje. A koleżankę zapraszam do sprawdzenia czy mam kompleksy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie ale mówienie że Compact to nie bmw jest dla mnie nie zrozumiałe. I przykład Marka, Piotrka oraz ten project pokazuje że Compact również może niszczyć system :) Ale tak jak napisałem każdy może wyrazić swoje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

By uniknąć ściany płaczu - póki co mocny skrótowiec z jednym zdjęciem ;) 

Wpadły nowe halogeny (z kilkoma przygodami itd.). Od razu poleciały w przyciemnienie, a stare poszły całkiem out - w tym jeden robił do tej pory za akwarium bez rybek ;)

Bosche zyskały krzyże, przesłony i obramówkę na czarno - BH.

Rdza została pożegnana. Wrzucone są całe nowe progi (nie chciało mi się bawić w drobnostki), nowe tylne błotniki, nowy przedni prawy błotnik, a lewy się dało uratować (swoją drogą bardziej niż delikatny osad od spodu raziła mnie sznyta przez jego całą długość - cóż, ludzie bywają złośliwi), grill został zamieniony już na oryginalny (no i nowy z samoablau stał się cosmo) oraz nowe obudowy obu lusterek bo stare przez babcie w skodach co napieprzają drzwiami były w stanie agonalnym (jedno już musiałem na taśmę izolacyjną trzymać). 
 
Na progi wrzucone zostały ori nakładki mpakiet "łamane".

Na dniach dojdzie jeszcze kilka bajerów i będę o tym informował ;)
 
+ kto chce to ma info na bieżąco na fanpage: https://www.facebook.com/BanditenWagen

Muszę też coś rozkminić z parowaniem lamp.

dfe33nqc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...