Skocz do zawartości

[E36] Banditen Wagen ~ Zkumeku


Zkumeku

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Fajny i znany kompi, ale przod w dol i dystans na tyl

Kiera za duza jak dla mnie, aha moje sportsitze beda for sale :D

 

Kiera wleci jednak chyba serducho multifunkcja... przyciąga coraz bardziej :P

 

Jedno zaległe...
 
y4ltz2m8.jpg
 
A teraz cóż zrobić... brudno, mokro... bandycko!
 
3sqrz7yp.jpg
 
349gs2nv.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze się prezentuje ale zadam jedno konkretne pytanie masz w planach jakieś mody czy tylko wrzucanie zdjęć i nie odbieraj tego jako ataku tylko pytam bo jak na razie tylko zdjęcia dodajesz nic konkretnego przy aucie się nie dzieje. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze się prezentuje ale zadam jedno konkretne pytanie masz w planach jakieś mody czy tylko wrzucanie zdjęć i nie odbieraj tego jako ataku tylko pytam bo jak na razie tylko zdjęcia dodajesz nic konkretnego przy aucie się nie dzieje. :/

Spokojnie... fundusze trzeba połapać i drobnostki... ostatnio miałem trochę walk z kilkoma sprawami (nie związanymi z compim) to nawet nie mam kiedy siąść i "przetrzeć rantów". Fotki w locie - głównie po to by się temat nie zastał i nie zniknął, że auto poszło do "żyda" itd. itd. 

 

Obecnie najbliżej to muszę ogarnąć pierdoły z budą, gumy do nakładek progowych i jakoś to rozplanować. Coraz bliżej jestem tego, że w pewnym momencie niespodziewanie wpadnie mi w ręce multifunkcja serducho i będzie grzebanie z tym. Do tego dochodzi grill, patrząc na kalendarz - zimowy setup już powinien być, ale go nie ma (starego się pozbyłem, z krytycznych celów), więc jestem na polowaniach czegoś konkretnego.

 

Jak to u mnie było... niech się dzieje cokolwiek, ale nic na szybko... bo wbrew pozorom czas daje mi momentami lepsze decyzje, niż chciałem podejmować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Myślałem że w końcu jakaś porządna aktualizacja a tu znowu kolejna porcja zdjęć :/ I co do fotek to podobają mi się :)

Taka mania focenia :P

 

Ale spokojnie... koncepcje są i czekają jedynie na realizację  ;)

 

No i czekam na odzew od szwabskiego tunera... może coś z tego wyjdzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Rozmowy z tunerem ciągną się w nieskończoność... już chyba cały team w ich firmie poznałem.

 

I znów załamię Thepiekarza, sorry :P

 

Dziadek mróz rozpieszcza...  ^_^ 

 

579rxxls.jpg

 

 

Ciekawe co ten tuner ci ogarnia że tak rozmowy się ciągnął ? A co do mnie to się już przyzwyczaiłem że w temacie pojawią się fotki także spoko :P I muszę powiedzieć że ta mi się podoba ;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...