Skocz do zawartości

[E36] Banditen Wagen ~ Zkumeku


Zkumeku

Rekomendowane odpowiedzi

Panie, nie zakładaj Pan tego  :/  wrzuć m-pakowy zderzak, ładna dwururka i tył będzie miodzio, oczywiście z m lampami.

pieniądze co wydałeś na te lampy mogłeś zainwestować w pomalowanie tylnego zderzaka... 

to już z pomarańczowym kierunkiem by lepiej wyglądały niż te ciemne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie, nie zakładaj Pan tego  :/  wrzuć m-pakowy zderzak, ładna dwururka i tył będzie miodzio, oczywiście z m lampami.

pieniądze co wydałeś na te lampy mogłeś zainwestować w pomalowanie tylnego zderzaka... 

to już z pomarańczowym kierunkiem by lepiej wyglądały niż te ciemne. 

Właśnie od pomarańczowego kierunkowskazu odchodzę najdalej jak się da, jednak te ciemne lampy mają coś w sobie... tego na zdjęciach nie widać. 

 

W poniedziałek leci niżej, zderzak też pójdzie w czerń już w najbliższym czasie. Nad wydechem jeszcze nie myślę, nie mam konkretnej spójnej koncepcji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ostatnio się trochę działo, więc...
 
Maska ogarnięta w całości od zera - nie ma parchów i innych gówien typu odchodzący lakier bezbarwny
 
ttoew4h6.jpg
 
Seria won (dziadostwo było), mpakiet wita na salonach!

v6ew6eew.jpg
 
z3umalua.jpg
 
l9rpiwcm.jpg
 
Tak wiem... wydech pójdzie do wymiany, ale jeszcze nie teraz...
 
No i na koniec trochę polerki dla odmłodzenia :)

nors6d7h.jpg
 
47v4q3y8.jpg
 
kruzq8sd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje jeszcze tylko szerokich listew na drzwiach. :)

Wiem wiem... trzeba dorwać jakieś w miarę... i tak pewnie podmaluję je jak na tylnym zderzaku i przednie też. 

 

Najbardziej gryzie mnie grill... jak dorwę dobrą bazę to maluję i wrzucam czarne półmatowe nerki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Compact często widziany w EZNie  ;) Pamiętam go jeszcze w serii i jakoś wtedy myślałem, że ktoś nie ma gustu - jak to dobrze, że się myliłem :D Na żywo fajnie się prezentuje i zawsze można się popatrzeć na lekcjach  :lol: Swoją drogą - jesteś tam uczniem?

Jak oceniasz gwint? Sam mam compacta i nie ukrywam, że twój jest dla mnie inspiracją w pewnym sensie.

Lakiernika ogarniałeś we Wrocławiu? Jak oceniasz jego pracę? W przyszłym roku miałbym front do odświeżenia i też bym polerkę zrobił a nie chcę wydawać pieniędzy w błoto :)

Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Compact często widziany w EZNie  ;) Pamiętam go jeszcze w serii i jakoś wtedy myślałem, że ktoś nie ma gustu - jak to dobrze, że się myliłem :D Na żywo fajnie się prezentuje i zawsze można się popatrzeć na lekcjach  :lol: Swoją drogą - jesteś tam uczniem?

 

Jak oceniasz gwint? Sam mam compacta i nie ukrywam, że twój jest dla mnie inspiracją w pewnym sensie.

 

Lakiernika ogarniałeś we Wrocławiu? Jak oceniasz jego pracę? W przyszłym roku miałbym front do odświeżenia i też bym polerkę zrobił a nie chcę wydawać pieniędzy w błoto :)

 

Pozdro :)

Yup, yup i yup. 

 

Gwint... jest ok. Może nie jest górnych lotów ale daje radę. O ile do przodu nie mam zastrzeżeń, tył mógłby być delikatnie twardszy - ale tego się nie odczuwa przy normalnej jeździe (no chyba, że bym na maksa spas zrobił).

 

Lakiernik - szwagier. Krótko - polecam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...