Skocz do zawartości

[E36] Banditen Wagen ~ Zkumeku


Zkumeku

Rekomendowane odpowiedzi

na pierwszej fotce wygląda jakby nerka była troche krzywo. Kojarzę z innego forum bardziej wrocławskiego :D. Nie wiedziałem ze taka z ciebie persona(admin) :)

 

Bo grill jest walnięty... stronę lub 2 wcześniej pisałem :)

 

Z tego, którego nazwę obciach wymawiać? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No ładnie wygląda i czekam na dalszy rozwój sytuacji ;) I zapytam z innej beczki wszystko pod maską i mechaniką jest ogarnięte bo fajnie że auto zewnątrz fajnie wygląda ale jak mechanika nie ogarnięta to może być lipa...

 

Jest okej. Jedynie przydałoby się wymienić powoli szybę czołową i w środku mam kilka rzeczy do zrobienia, ale to powoli. :)

 

No i muszę rozwiązać problem z ABS... ale na to potrzebuję chwili by dojść do tego co i jak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest okej. Jedynie przydałoby się wymienić powoli szybę czołową i w środku mam kilka rzeczy do zrobienia, ale to powoli. :)

 

No i muszę rozwiązać problem z ABS... ale na to potrzebuję chwili by dojść do tego co i jak. 

No mienimy nadzieję że tak jest bo jak wszyscy wiemy wygląd jest ważny ale nie najważniejszy jak pod maską jest kibel :) I jaki masz problem z ABS-em....? Zapala się czasem kontrolka podczas jazdy sama bez potrzeby....?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypadkiem nie dzieje się Ci tak jak jest wilgotno na zewnątrz? 

Powiem ci że to się dzieje różnie o różnych porach albo jak za bardzo dam w palnik gdzieś na parkingu i najlepsze jest to że jak zgaszę i odczekam chwile problemu nie ma i tak na przemian jest nie ma jest nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci że to się dzieje różnie o różnych porach albo jak za bardzo dam w palnik gdzieś na parkingu i najlepsze jest to że jak zgaszę i odczekam chwile problemu nie ma i tak na przemian jest nie ma jest nie ma.

mi głupieje jak jest wilgotno... podepnij pod kompa w momencie jak zaświeci Ci się błąd i zobacz co w trawie piszczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Myślę nad kupnem nowych lamp na tył do compacta:

kspy5q5a.jpg

 

z rozeznania wiem, że to są InPro. 

 

Obecnie z tyłu mam patriotycznie, ale myślę czy czasem te "mhw" nie zgrałyby się lepiej z kierunkami z przodu (mimo, iż unikam pomarańczu w kierunkach, ew. delikatnie tak jak mam z przodu).

 

11053264_364524747081334_723021941185547

 

 

11035849_357967017737107_903692289972855

 

Jak sądzicie, brać i wrzucać na compacta?

Tutaj tak wyglądają na jakimś tam kompocie z neta, ale tutaj mają jaśniejsze stopy od strony klapy niż te które mam zamiar kupić:
 

4469516217_e9db205608_b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...