Skocz do zawartości

[E36] Banditen Wagen ~ Zkumeku


Zkumeku

Rekomendowane odpowiedzi

Z compacta nie za bardzo wyjdzie german z prawdziwego zdarzenia, a jedynie coś ew. bliskie temu.

To nie lepiej sprzedać i kupić męskiego sedana, coupe bądź cabrio :?::mrgreen:

 

Wystawiłem i mam chętnego za na prawdę dobrą kasę... ale przy tym co mam w compact, to ze świecą szukać drugiego, ale coupe w podobnej cenie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
to są org euro lampy czy przerabiane angliki,
Przecież to nie ma absolutnie żadnego znaczenia... W fabryce reflektory są robione identyczne i tylko soczewkę się przekręca z LHD na RHD i na odwrót...

 

Dokładnie... przestawić po prostu z R/D na L/G.

 

fvg6lwvt.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to są org euro lampy czy przerabiane angliki,
Przecież to nie ma absolutnie żadnego znaczenia... W fabryce reflektory są robione identyczne i tylko soczewkę się przekręca z LHD na RHD i na odwrót...

 

Wiem o tym, sam mialem tak robić jak przerabiałem swoje lampy tylko denerwowała mnie ta skosna linia na soczewce która sie zrobiła, wczesniej była poziomo, dlatego w koncu z 2kpl zrobiłem jeden. Kwestia czysto estetyczna :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio myślałem o compactie do jazdy na codzień

 

podziel wiec się moją wizją na to żeby ten samochód stał się znośny :D

 

- klimatronik dwustrefowy

- deska z poduszką od sedana/touringa

 

osobiście sądzę, że to jest małe i dość zwinne autko jak na 1.6 (mam porównanie z e38 v8)...

 

mnie brakuje el. uchylanych tylnych szyb, które kiedyś wymajstruję.

 

moja najgorsza udręka z compim to póki co standardowo odchodzące boczki od drzwi... trzeba będzie się tym zająć, a jak będą siedziały na swoim miejscu to będzie dość znośnie.

 

mam jeszcze kilka myśli co tam wrzucić i uzupełnić, ale to w przyszłości ;)

 

finalnie kołem jakie siądzie tam to będzie pewnie rc (ew. futura 2 - jasny czary lub wiśnia albo coś / rod 0021) - oczywiście na dobrych J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doczytaj co oznacza symbol J przy oznaczeniu felgi ;) dużo ludzi pisze tak jak Ty nie mając zielonego pojęcia co tak na prawdę pisze :D

 

No dobrze wiem i jest jak mówię - trzeba było czytać co wypisywałem na shoutboxie ;)

 

dla wątpliwych i potomnych których sprowadzisz z dobrej drogi na drogę wątpliwości:

 

szerokość mierzona od rantu do końca bębna (łopatologicznie tam gdzie wchodzi opona).

 

:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doczytaj co oznacza symbol J przy oznaczeniu felgi ;) dużo ludzi pisze tak jak Ty nie mając zielonego pojęcia co tak na prawdę pisze :D

 

No dobrze wiem i jest jak mówię - trzeba było czytać co wypisywałem na shoutboxie ;)

 

dla wątpliwych i potomnych których sprowadzisz z dobrej drogi na drogę wątpliwości:

 

szerokość mierzona od rantu do końca bębna (łopatologicznie tam gdzie wchodzi opona).

 

:roll:

NIE.

poszukaj jeszcze raz, tym razem w wiarygodnym źródle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doczytaj co oznacza symbol J przy oznaczeniu felgi ;) dużo ludzi pisze tak jak Ty nie mając zielonego pojęcia co tak na prawdę pisze :D

 

No dobrze wiem i jest jak mówię - trzeba było czytać co wypisywałem na shoutboxie ;)

 

dla wątpliwych i potomnych których sprowadzisz z dobrej drogi na drogę wątpliwości:

 

szerokość mierzona od rantu do końca bębna (łopatologicznie tam gdzie wchodzi opona).

 

:roll:

NIE.

poszukaj jeszcze raz, tym razem w wiarygodnym źródle ;)

po raz milion pińćset

 

felga-2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po raz milion pińćset

 

ale co Ty tu wklejasz? gdzie jest wyjaśnione co oznacza symbol "J"?

 

Ale spam robisz... XJ - gdzie X szerkość w calach (1cal=25.4mm)

 

Samo w sobie J jest oznaczeniem profilu kołnierza, a że tutaj raczej (może ty?) nikt nie jeździ na motocyklowych, garbusowych, rowerowych, ciężarowych to uznaję, że można sobie pozwolić na "grę słów". Tyle w temacie - nie róbmy z siebie idiotów lub cokolwiek podobnego.

 

 

Ma ktoś patent na konkretne zabezpieczenie felg przed kradziejami (złodzieje)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...