Skocz do zawartości

patryczken16 --> e39 m5


patryczken16

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 92
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Przedlift zrobiony na polifta - na pewno walona :mrgreen:

a jeszcze z Włoch... to na pewno w ory lakierze tylko zaślepka ucha holowniczego w przednim zderzaku została, dlatego się odróżnia.

 

Fajnie, bo m5, mi jednak e39 w takim kolorze się nie widzi, ale temat jak zawsze ciekawy.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kudłaty jesteś motorem napędowym tego forum, twoje galerie czyta, a raczej ogląda się z wielką przyjemnością i jestem pewien, że zmotywowałeś tym do działania i powstania wielu projektów.

 

Dokladnie Kujon, przez niego nie lubie miec brudnego auta ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto marzenie zarówno pod względem motorowni jak i wyposażenia :) kolor rzeczywiście do germana średnio pasuje, także chyba powinna trafić do TOP seria :)

co można życzyć w przypadku m5 ? hmmm bezawaryjności przede wszystkim i szerokich dróg :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz felg w zapasie drugich przypadkiem ? Bo szukam i chętnie odkupię komplecik :P

 

Kolor obrzydliwy, ale to m5, wiec fchuju kolor można miec.

 

Szczeście że wnętrze w normalnych kolorach a nie jakieś dwukolorowe pedalstwo z dziwną kolorystyką.

 

Pal LAKA!

 

PS. Jak VANOSY ? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MASAKRA!! Piękne jest to auto :) Jak reszta kolegów- trochę kolor mi nie leży, ale to w końcu M5! No to teraz Dino Zoff powinien być dumny kto się wozi jego starą maszyną :)

Środek przepiękny :)

Gratuluję zakupu i oczywiście będę bacznie śledził temat :-D:-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36227-Thats-good-Thats-damn-good-8Lce.gif

 

Listwy drewniane tez wymieni 8)

 

Listwy (jeśli chodzi o środek) to muszą opuścić wnętrze.... - robią taki komunistyczny nastrój a to nie dobrze :mrgreen:

 

Kolor auta dobry ! Oczywiście nie tak dobry jak w twojej poprzedniej motorsporticon0ms.gif ale mogą z niej być "ludzie" :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor majtkowy idealnie trafia w moje gusta, u mnie te odcienie sa za raz po szwarcu a przed diamentem.

 

Zdziwiło mnie ze taka stara, ale rozumiem że ze względu na przebieg i vanosy są laleczka?

 

co wy wszyscy z tym m3e30? przeciez to stare auto jest i nie jedzie;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...