Skocz do zawartości

AdRRian

Użytkownik
 • Zawartość

  189
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  10

Wszystko napisane przez AdRRian

 1. Dobrze, że zacząłeś od spodu, powodzenia!
 2. Grzechem byłoby nie pokazać, obejrzeć swoją drogą
 3. Pewien fotograf robił zdjęcia potraw w restauracji. Właścicielka podeszła żeby spojrzeć na efekty i powiedziała: "piękne zdjęcia, ma pan doskonały aparat!" Następnego dnia kobieta zaprosiła fotografa na obiad w ramach podziękowania. Fotograf zjadł i powiedział: "dziękuję pani, wszystko było bardzo pyszne, ma pani fantastyczne garnki"
 4. Czy oprócz zmiany kolektora coś jeszcze modziłeś przy silniku? Jakie są Twoje odczucia po zmianie?
 5. Na zdjęcia chyba musimy się umówić
 6. Takie czasy nastały. Elementy ze zdjęć wyglądają jakbyś przejechał przez smołę, czy to jakaś konserwacja po całości? Jeśli o tym wcześniej pisałeś to sorki, że nie zauważyłem.
 7. Dobry pomysł z duplikatem zawieszenia! Ale ktoś na innym wątku pisał, że lepsze od malowania proszkowego jest malowanie chlorokauczukiem. Podobno bardziej wytrzymałe.
 8. Dzięki za miłe słowa U mnie pasuje, nic nie trze. Co prawda tył jest zrolowany a przód chyba sam się zrolował dzięki zimówkom na dystansach. Jest na tyle spoko, że przed następnym zlotem planuję założyć dystanse +1cm bo wieje nudą Narazie udało się zmajstrować halogeny ZKW z krzyżami dzięki wsparciu @Michaś 523i teraz pora na lampy.
 9. Może wbrew pozorom jest tam sporo wilgoci ;)?
 10. Jesteś pewnien, że to w panelu? Mnie świszczało na niskich biegach aż w końcu spalił się wentylator
 11. Komora silnika w stylu "shaved", tak to się chyba nazywa
 12. Ja mogę tylko powiedzieć na podstawie dwóch dachów równolegle oklejanych do touringa, że im grubszy materiał tym trudniej będzie potem spasować np. klapkę/zaślepkę silnika szyberdachu, chyba, że dotniesz to precyzyjniej niż nasz tapicer (były tapicer, dodajmy).
 13. Dziękuję, klocki nie ceramiczne, zwykłe Obecnie jest mix custom, na nowy sezon planuję zmianę na lepsze I tu pytanie co lepiej: D2 Street czy KW V1? I kilka fotek mojego dziada z GF19, niewiele, bo jak wiadomo, szewc bez butów chodzi W doborowym towarzystwie i wg. klucza kolorystycznego.
 14. Mam nadzieję, że dobrze trafiłem
×
×
 • Utwórz nowe...