Skocz do zawartości
 • Ogłoszenia

  • Zkumeku

   GERMANFEST CHOTOWA 2018   2018.01.12

   Formularz zgłoszeniowy  / Application form
   https://bmw-syndykat.pl/form-chotowa-2018/

Pjay

Użytkownik
 • Zawartość

  49
 • Rejestracja

 • Ostatnio

1 obserwujący

O Pjay

 • Ranga
  Advanced Member
 • Urodziny 7 Kwiecień

Profile Information

Ostatnio na profilu byli

71 wyświetleń profilu
 1. [E36] 325i Cabrio by Pjay

  Odkopałem jeszcze taką fotkę, gdzieś z początku sezonu
 2. [E36] 325i Cabrio by Pjay

  Poszukiwania silnik wciąż trwają, a w międzyczasie zakupiłem taką małą drobnostkę, a mimo to tak bardzo cieszy oko Po lewej przed zabiegami odnawiającymi.
 3. [E36] 325i Cabrio by Pjay

  Niestety ze złych informacji jest taka, że silnik się przytarł, oraz mam wrażenie, że ktoś nieudolnie robił jego remont patrząc na "równą" sciankę 2 cylindrów. Gdyby ktoś miał na sprzedaż m50b25v jak najbliżej Lublina to proszę o kontakt. Natomiast dobra informacja jest taka, że dorwałem siatkę na gazety
 4. [E36] 325i Cabrio by Pjay

  A pro po nieskompletowanych wykończeń w drewnie wpadła "rączka" ręcznego w drewnie, czyli brakuje jedynie konsoli Plus do tego nawiew środkowy w stanie idealnym, poprzedni był połamany. Gdyby ktoś był zainteresowany mam do sprzedania felgi z tego sezonu czyli hamann hm1 \
 5. [E39] Rudy Hiszpan' 528i

  Fajnie działasz z nią, ale mam nadzieje, że te kapsle to nie będą takie jak proponowałeś wyżej?
 6. [E36] Cabrio Fisiek

  Robi loda w ciul ten samochód kolor go chyba najbardziej wyróżnia z tłumu, a że tak zapytam głupio, ale co to za felgi dokładnie ?
 7. Dosyć nietypowe to koło ale mi tam się podoba zawsze to coś innego niż futury, ale faktycznie czegoś im brakuje, być może to przez te ciemne wstawki w rotorze.
 8. [E36] 325i Cabrio by Pjay

  Na zdjęciu można zobaczyć po lewej stronie gruza podszywającego się pod BMW Syndykat oraz po prawej prawdziwe niemieckie Daily
 9. [E36] 325i Cabrio by Pjay

  Myślę, że przepłukanie układu powinno pomóc. Dzięki, miejmy nadzieje, że w 2018 dojedzie to na Chotowe bez jakiejś usterki po drodze
 10. [E36] 325i Cabrio by Pjay

  Z tego co ja wiem, to takie cuda jak maź w płynie dzieją się właśnie z powodu zmieszania się z innymi płynami eksploatacyjnymi, ale nie wiem jakimi dokładnie.
 11. [E36] 325i Cabrio by Pjay

  Powiem ci, że potrafiło wyrzucić rzadko ale jednak spustem w chłodnicy tym na dole.
 12. [E36] 325i Cabrio by Pjay

  byłyby ślady płynu chłodniczego na świecach albo w oleju, a nie ma nic.
 13. [E36] 325i Cabrio by Pjay

  Akurat co do przegrzewania się to akurat sprawdzałem, temperaturę pokazuje poprawną, ale ja bardziej myślę, że problem tkwił w instalacji gazowej której się pozbyłem, bo zapowietrzał się układ równierz z niewiadomych powodów a wszystko szczelne, jedyne miejsce gdzie mogło łapać powietrze to właśnie parownik. Ale co do korka to chyba kupię nowy skoro powinno syczeć.
 14. [E36] 325i Cabrio by Pjay

  Udało się zakupić kilka drobnostek dzisiaj: -listwy zdobne co prawda używane ale skoro i tak docelowo będą z m3 to po co kupować nowe (dla porównania, u góry jest stara) -korek wlewu paliwa, mój miał poparciałą uszczelkę i brak naklejki.(jeżeli ktoś się orientuje czy w aso kupię takową naklejkę oraz inne informacyjne proszę o info bo nie mogę znaleźć) -siłowniki tylnej klapy, nowe aczkolwiek stare Poprzednie zamienniki po kilku miesiącach trzymały tylko przy opuszczaniu klapy, a trafiły się używane oryginały za grosze w stanie można powiedzieć jak nowe -klucz do świec oryginalny BMW, brakuje jeszcze ampula, jednego płaskiego klucza i "szczypiec" -Podsufitka do soft topu w stanie idealnym(będzie założona przy wkładaniu nowej szyby do dachu.
 15. [E36] 325i Cabrio by Pjay

  Sprawdzałem, nie słychać, ani nie ma masła w oleju ani w chłodnicy, dlatego to jest dobre pytanie co jej się dzieje.
×