Skocz do zawartości

Thepiekarz

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  1 478
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  12

Zawartość dodana przez Thepiekarz

 1. Trzymam kciuki aby wszystkie plany doszły do skutku.
 2. Taka myśl mnie naszła że to że baba wjechała i rozwaliła tył boli ale niech ktoś pomyśli co by było jakby auto się zapaliło to by była tragedia a tutaj to albo ratować albo szukać 2 budy i poprzekładać wszystko.
 3. Robi wrażenie czekam na kolejne update z modów.
 4. Nigdy w życiu logo bmw tutaj trzeba dać jedyne słuszne logo bbs.
 5. Czekam na więcej fot ale lakier zapowiada się ciekawie.
 6. Masz może w planach filmik tak jak w przypadku coupe?
 7. Szanuje że auto jest użytkowane cały rok i tak jak wygląda na fotach tak na żywo jest jeszcze lepiej czekam na kolejne update.
 8. Jest czym się chwalić, tak więc czekam na więcej.
 9. Jest dobrze a jak pójdzie w dół to będzie jeszcze lepiej, a środka to chyba się wstydzisz że nie ma żadnych więcej zdjęć.
 10. Korek wlewu oleju jest z wersji M///.
 11. Po fotach to nawet dobrze wygląda ten carbon ale jestem ciekaw jak jest na żywo ale to już się obluka na Germanie.
 12. No bo w każdym mniej więcej temacie jest to samo i ja mam takie zdaje że jak już się ma wykładzinę wywaloną to zrobić podłogę i mieć z głowy bo to jest chwila roboty tak naprawdę.
 13. Ja bym nie "dziadował" i mimo wszystko mając wyciągniętą wykładzinę zerwał maty i zrobił jak należy żeby mieć święty spokój. A i jak ktoś chciałby się przywalić o to słowo "dziadował" to żucie na luz.
 14. No radyjko siadło jak dla mnie mega dobrze.
 15. Jak tylko w jednym miejscu było coś do roboty to tak jakby wcale podłoga zdrowa a zapytam jeszcze czy maty zostały wywalone i została zweryfikowana blacha pod nimi? I czekam na temat E32 i po fotkach widać że jeśli chodzi o blachę to będzie co robić.
 16. Dobrze siedzi ta podsufitka oraz pozostałe elementy wnętrza.
 17. Dobre rarytasy podejrzewam że te graty są więcej warte niż samo kupno auta, czekam na montaż tych gratów i na foty jak one siedzą.
 18. Nie miało kiedy tylko miesiąc przed GF podłość rzeczy martwych.
 19. Biorąc pod uwagę foty z początku a teraz to jest kosa straszna, jeszcze niech wpadnie konkretne wnętrze i będzie TOP bo tylko tutaj dobrego wnętrza brakuje zewnątrz jest sztos.
 20. W serii to może i nie ale bardziej jak na sprężynach obniżających a nie na gwincie.
 21. Jeśli chcesz to masz tutaj numery 61 31 1 379 572 lub 61 31 1 362 792. No akurat nie w każdym E36 bo w Compakcie jest akurat inny.
 22. Nie ma co gadać robotę robisz konkretną z autami, ale jeśli chodzi o spasy w tym aucie, to dla mnie jest strasznie słabo czekam na lepsze.
 23. Takie szybkie porównanie, i nie ma co gadać trzeba będzie auto z tym kołem obczaić na żywo i wtedy będzie można się tak totalnie wypowiedzieć.
 24. Tak powinien wyglądać włącznik do lamki komory silnika.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...