Skocz do zawartości

Thepiekarz

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  1 316
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  12

Zawartość dodana przez Thepiekarz

 1. Dobrze wygląda ten wydech i dalej jest jechane z tematem.
 2. Siemka. Na wstępie chciałbym powiedzieć że plany były inne, ale życie mi się potoczyło jak się potoczyło i robienie auta zwolniło na maxa ale nie musiałem chociaż sprzedawać po 11latach, nadal auto jest że mną i może nawet uda się trochę pojeździć w tym sezonie. Ale do rzeczy auto zostało odebrane od elektryka oraz niedawno w końcu! złożone i środek jakiś czas temu prezentował się tak Zanim pokaże jak wygląda obecnie już wstępie złożone to pokaże w postaci fotek co zostało zrobione zaczniemy od bagażnika, a więc zostały dołożone elektryczne szyby tył,TOP-HIFI oraz pdc Została również zamontowana rozpórka która nawet nie pamiętam ile czasu leżała i czekała na montaż Przechodząc do kanapy tył to zostały dołożone gniazda zapalniczki, wszystko zostało złożone na nowych ori częściach z ASO Tak to wygląda już zamontowane w boczkach I w końcu przechodząc na przód zostały zamontowane boczki pod TOP-HIFI,gong od pdc, podświetlenie nóg kierowcy i pasażera, podświetlane osłony przeciwsłoneczne, podświetlane klamki Została jeszcze zamontowana kierownica trójramienna, siadło jak dla mnie bardzo dobrze Do wnętrza a dokładnie do schowka wleci jeszcze schowek na karty oraz radio BECKER INDIANAPOLIS I na koniec przechodząc do komory silnika to została wymyta oraz również została zamontowana rozpórka (swagier). Jak widać nie ma zbiornika od spryskiwaczy a to dla tego względu że zostanie zamontowany zbiornik w zderzaku cały zestaw już mam dawno zakupiony na tą chwilę mam tylko zdjęcie samego zbiornika jest to wersja na dwie pompki bo jest plan zamontować intensywne mycie lamp. Dodatkowo do komory wleci jeszcze podświetlenie I przechodząc już do zderzaka to zostały zamontowane obrysówki oraz czujniki parkowania Obecny wygląd auta przedstawia się następująco Jak widać został już dołożony „prawie” cały m-pakiet zostało jeszcze kupić szerokie listwy polakierować nakładki na progi zderzak wraz z dokładką i spasować to wszystko finalnie. Jeśli chodzi o wnętrze to niestety zostało zamontowane stare które miałem bo to które wyląduje to „magik” który mi ogarniał elektrykę oraz ogarnia fotele ma ciężko z czasem bo pracuje zagranicą ale mam nadzieję że jeszcze w tym sezonie zostaje włożone. Jest dużo rzeczy jeszcze do ogarnięcia ale powolutku jak będzie przede wszystkim zdrowie się ogarnie.
 3. Na poprzedniej stronie masz opisane jaki to wydech i z czego będzie się składał, wystarczy trochę poszukać i się zainteresować. A wracając do tematu to dobrze zaczyna to wyglądać czekam na więcej.
 4. Ja też tak kiedyś mówiłem że tylko parę dodatków a skończyło się póki co bo jeszcze dalsze plany są inaczej.
 5. Zobaczymy z czasem jak to dalej pójdzie ale powoli robi się ciekawie. A mam pytanko jeśli chodzi o dodatkowe wyposażenie to masz coś w planach?
 6. Trochę ciężki wybór, ale raczej opcja numer 2
 7. No ciekawie się tu dzieje czekam na kolejne aktualizację, tylko żeby foty były w lepszej jakości żeby lepiej się oglądało.
 8. Ja je.e mega w ch.jsztos!
 9. Auto na żywca jest kotem strasznym!
 10. Auto na żywo robi wrażenie mega dobra robota
 11. Jak dla mnie to sztos!
 12. Czekam na lepsze foty już z kołami ale nie ma co będzie jak zawsze rozpi..dol!
 13. Czekam na foty całości z tymi kołami, a jedynie co mi nie leży to wnętrze dokładnie fotele.
 14. Wnętrze na żywo robi robotę i doskonale współgra z całością dobra robota.
 15. Czekam na dalszą foto relację z prac ale będzie sztos.
 16. Robota wykonana perfect na żywca jest sztos.
 17. Auto na żywo robi robotę a jeszcze lepiej gada
 18. Nie ma co ujmować dobrze lecisz z tematem ale to nadkole z tyłu to jest dramat i tragedia.
 19. Już od dawna było widać w jakim kolorze wleci wnętrze tylko nie wiem czy ktoś oprócz mnie zwrócił uwagę Ale nie ma co całość rozpi..doli Z niecierpliwością czekam na kolejną aktualizację.
 20. Z tego co mi wiadomo, to cholo nie ma w planach wsadzać vaderów chyba że coś się zmieniło.
 21. Słaba akcja. A tak zapytam zderzak oraz błotnik pod..bka? I pytam tak po prostu bez spiny.
 22. Tak z aktualizacji na aktualizację patrzę i wiem że rozwali system to cabrio mega robota czekam na więcej
 23. Czekam na wieczorne foty z odbudowy
×
×
 • Dodaj nową pozycję...