-
Zawartość
2 286 -
Rejestracja
-
Ostatnio
-
Wygrane dni
16
Bartas wygrał w ostatnim dniu 25 Sierpień
Bartas ma najbardziej lubianą zawartość!
O Bartas
-
Ranga
M3 GT fan
- Urodziny 1987.05.22
Profile Information
-
BMW
E30 Sedan + E90 Sedan
-
Płeć
Mężczyzna
-
Lokacja
Zielonka / Warszawa
Ostatnio na profilu byli
Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.
-
Na bmwstore jest multum części, które "niby" można zamówić, a dawno już ich nie ma w magazynach ani tym bardziej w sprzedaży Sprawdziłem numer gałki na stronie Bawarii Motors i niestety nie jest już dostępna.
-
no dobra, zobaczmy co na to syndykat? robione z głową, ale jednak compact. Ja na przykład jestem ciekawy co Ty tam porobisz...
-
-
Wierzę i czuję, że będzie dobrze, także daję zielone światło Działaj !!
-
-
-
Jestem pod wrażeniem!! Fantastyczna beemka. Proszę o więcej zdjęć !!
-
-
-
-
-
-
-
Ostatnio udało mi się zdobyć tylne lampy w praktycznie idealnym stanie oraz nie za miliony monet Kolejne wizyty w ASO przynoszą nowe elementy tej układanki: - Wszystkie części układu spryskiwania przedniej szyby: nowe spryskiwacze, wężyk, mocowania, uszczelki oraz pompka. - Mocowania / uchwyty dolnych przewodów paliwowych oraz hamulcowych wraz z nową pompą paliwa. - Nowe uszczelki tylnych lamp, podświetlenie tablicy rejestracyjnej, mocowania tablicy. - Nowa uszczelka / guma do wlewu paliwa. W międzyczasie kompletowałem też uszczelki drzwi. Dwie tylne miałem nowe z ASO, teraz udało się kupić dwie przednie w świetnym stanie. Wymagały tylko przefarbowania włosia z szarego na czarne. Wszystko się oczywiście udało. Dzięki Hubertowi skompletowałem także pakiet M-Technik I. Brakowało mi tylko tego dziadostwa Uwierzcie, że naprawdę robię co mogę, żeby to auto skończyć, jednak nie mam niestety szczęścia do mechaników, a sam mam nie za duże umiejętności, wiedzę techniczną i mało potrzebnych narzędzi żeby np. wrzucić silnik. Tryb pracy też mocno mnie ogranicza czasowo, więc wiecie... Także działam dalej w myśl: powoli do celu Pzdr, B.
-
-
-
-
-
Mieć ///M4 i nią nie jeździć, to jak być z Jennifer Aniston i jej nie dymać... Można, ale po co?
-
-
To jest choroba gamek ale jaka fajna choroba...
-
Uwaga podaję odpowiedź !! - PIANO BLACK !! - co prawda rysuje się od samego patrzenia, ale JAK TO WYGLĄDA !!
-
Zaniedbałem strasznie temat e30, ale to nie znaczy, że się jej pozbyłem czy porzuciłem ten projekt. Kwadrat jest, ma się dobrze i w swoim niezbyt szybkim tempie zaczyna przypominać auto Niestety przy montażu zawieszenia powychodziły kwiatki typu lakiernik spier***ił temat i jest fuszerka. Miało być podwozie oczyszczone i zabezpieczone a jeba**utki nic nie oczyścił i zalepił całość baranem w tym wszystkie przewody, uchwyty, wieszaki itd. No ręce opadają. Teraz trzeba tego baranka zrywać i poprawiać, co jeszcze wydłuża całą robotę. Grunt, że w końcu skompletowaliśmy zawieszenie i robota rusza w dobrym kierunku. Ogólnie beemka jest już prawie cała oszklona (oczywiście na nowych uszczelkach i klinach), lada moment będą uzbrajane drzwi (zamki, elektryka szyb, klamki itd.) oraz gdy tylko ogarniemy podwozie, zostaną położone nowe sztywne przewody paliwowe oraz hydrauliczne i docelowo spięty zawias wraz z heblami. Co do samych hamulców to padło na sprawdzony zestaw - przód z 330i E46 oraz tył z 323ti E36. Tarcze to wysokonawęglane, nawiercane i nacinane ROTINGERY z klockami ceramicznymi ATE. Zaciski są po kompletnej renowacji i zostaną polakierowane w kolorze (B45) Estoril Blau Metallic na wzór nowych emek (bez emblematu na zacisku). Zdjęć niestety dużo nie mam - praca i remont domku letniskowego, skutecznie pochłaniają mi calutki czas, ale będę się starał regularniej aktualizować temat mojego COSMOSA Pzdr, B.
-
-
-
TORS, po Twojej propozycji pomocy w składaniu szóstki Kujona na GFie to auto najprawdopodobniej wyglądało by mniej więcej tak
-
Ciężkie przedsięwzięcie żeś sobie wziął na barki szefie. Będę śledził, bo dawno nie było dobrego tematu pt. "odchamianie beemki" :mrgeen:
-
hehe, tak mi się skojarzyło
-
Pierwsza moja myśl zaraz po przeczytaniu i zobaczeniu zdjęć na futurach- "no nie, nie ma szans żebym teraz zatwierdził ten temat. Wygląda jak UAZ po lifcie albo jakiś Patrol przeprawowy ". Jednak skoro wylądowała u Stammka i jest już gwint to wierzę, że wyjedzie już mocno opuszczona. Daję szansę, jednak jeśli na następnych fotach będzie tak piała, to wywalę
-
Lubię takie projekty, zwłaszcza od osób, które obserwują forum / fora i dopiero po jakimś czasie się ujawniają. A i E82 nie za wiele mamy na sindi Kibicuję!
-
BMW M3 E46 ImolaRot2 U.S.A. Cabrio Dawid Definition
temat odpisał Bartas na dawid82 w POLISH DEFINITION
Jakich włosach? Zacząłeś jeździć z rozpiętym rozporkiem? Piona! B.