Skocz do zawartości

Oleeek

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    210
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2

Ostatnia wygrana Oleeek w dniu 5 Września 2022

Użytkownicy przyznają Oleeek punkty reputacji!

O Oleeek

  • Urodziny 4 Lutego

Profile Information

Ostatnie wizyty

802 wyświetleń profilu

Oleeek's Achievements

  1. Nie chcesz dać chromowanych żarówek do tych kierunkowskazów żeby to pomarańczowe się nie przebijały?
  2. Teraz ten wydech prezentuje się o wiele lepiej!!!
  3. Bober to genialna generacja M, z wyglądu strasznie mi się podoba i dodatkowo świetnie jeździ! Widzę u Ciebie pełne kubły, te fotele są świetne! piękny wóz! Gratulacje!
  4. Rial Daytona akurat mi zawsze siedział bardziej w e46, jakoś do E36 to mi nie pasuje chociaż kto wie
  5. Też robiłem u siebie taki zabieg, satysfakcję miałem ogromną po tym jak wyczyściłem całe nadkola itp. Świetna robota!
  6. Pomysł jak najbardziej ciekawy i będę zaglądać, jedyna rzecz, że wąsko plus ten negatyw nie do końca mi pasuje, wiadomo, że jak wpadnie szersze koło to poprawi znacznie wygląd. Powodzenia!!
  7. Jako, że jestem w połowie Fordziarzem to ten S-MAX w tle też dobrze siedzi! Z tej siódemki to czuje, że wyjdzie piękna sztuka
  8. O cholercia ale piękne koło
  9. Powodzonka! Miałem kiedyś E60, bardzo dobrze wspominam ten samochód, a słabość została!
  10. Fajna sprawa takie modele, ja się ostatnio wziąłem za zbieranie Hot wheels
  11. Oglądanie takich zdjęć to czysta przyjemność! Zrobiony kawał dobrej roboty!!
  12. Kurde jak to siedzi.... Coś pięknego <3
×
×
  • Dodaj nową pozycję...