Skocz do zawartości

[E30] kozapw6 340i


kozapw6

Rekomendowane odpowiedzi

No dobrze- albo Cię syndykat naprostuje z tymi pomysłami, albo sam zrezygnujesz z tego forum pod naporem lejącego się hejtu :lol:

 

Temat zaakceptowałem warunkowo. Warunkiem będzie chęć doprowadzenia auta do wizerunku, który będzie wpisywał się w sztywne ramy tego forum.

 

Forumowe hejtery- macie ode mnie prezent na nowy rok ;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za koła to ci nie odpuszczą, choćbyś siostrę na tydzień wypożyczył, a co do reszty trochę kolorowo ale do odratowania ;)

To moja pierwsza e30 więc sporo szło na zasadzie prób i błędów koła kupione żeby zobaczyć jak można będzie zawias poustawiać na 17 .

Kolorowo, czy ja wiem rozpórka dekle na silniku i zaciski plus nitka na fotelach.

Dodam że dyfer 2.65

1 ok 70

2 jakieś 120

3 około 170-180

4,5 nie sprawdzane , pogoda nie pozwala

 

Jeszcze odnośnie kół te złote dare sprzedałem w 2 dni więc nie widzę problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie to Dare to z zewnątrz byloby ok.

Ale za to pod maską to jakieś nieporozumienie. Rozporka i te pokrywy wyglądają kosmicznie. Jeśli ma to być German to szybko to maluj na czarno.

Te przewody od serwa tez tak trochę dziwnie położone.

Mam nadzieje ze opanujesz to i ze wpadnie odpowiednie kolo jak nie 3tlg to chociaż coś z epoki Bmw a nie krainy ryżu.

Daj więcej zdj środka zobaczymy jak się prezentują te fotele. Bo teraz ciężko coś powiedzieć.

Puszka końcowa jakiej firmy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie to Dare to z zewnątrz byloby ok.

Ale za to pod maską to jakieś nieporozumienie. Rozporka i te pokrywy wyglądają kosmicznie. Jeśli ma to być German to szybko to maluj na czarno.

Te przewody od serwa tez tak trochę dziwnie położone.

Mam nadzieje ze opanujesz to i ze wpadnie odpowiednie kolo jak nie 3tlg to chociaż coś z epoki Bmw a nie krainy ryżu.

Daj więcej zdj środka zobaczymy jak się prezentują te fotele. Bo teraz ciężko coś powiedzieć.

Puszka końcowa jakiej firmy?

 

Jutro spróbuję wrzucić aktualne fotki , puszka to mg motorsport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...