Skocz do zawartości

[B3] 3.3 =ALPINA= by Songo


Songo_

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w moim nowym, mam nadzieje ciekawym temacie.

Dziś dzień kobiet więc przedstawię Wam moją nową miłość <3:

 

 

ALPINA B3 3.3

nr: 087

e273230d599d913e.jpg

280KM  i 335Nm

r. 1999

Cosmosschwarz Metallic (303)

 

Alpina daje ogromną radość z jazdy, całkiem inne wrażenia niż w poprzedniej 330, i ten jej piękny głos...

 

Plan na auto jest prosty: doprowadzić wszystkie detale do ideału. Przede wszystkim muszę wy***ać ringi…  ,w przyszłości planuje też dodać jej złote dekory i znaczki zamienić na te z logo Alpiny, w planach też jest detaling całości.

Wyposażenie:

973526e27faaabec.jpg

184a7085fb38445f.jpg

ad55f52b8ca76e71.jpg

02f51d22d5b852d4.jpg

0c385b0f35b72d1b.jpg

 

c1215eba253258f7.jpg

7614006f3b665cb1.jpg

69e267ad86612710.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne auto,ale nie szedł bym tu w stylu german style tylko zostawiałbym w orginale małe detale będą miały tu większe znaczenie niż 

przerabiając w germana...No i w przyszłość znaczenie jak będzie szła cena do góry...Fajnie się musi odpychać...Nagrałbyś jakiś filmik jak to 

jeżdzi....A jeżeli w automacie to kwestia gustu,chyba że cięzko znaleść w manualu...pozdro :mrgreen:  :drive:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za pozytywne opinie, za równe 2 miesiące będziecie mieli okazję zobaczyć na żywo i jestem pewny że nie będziecie zawiedzeni :)  piwo

 

 

no nie pie#dol że w automacie :?

mi pasuje, tym bardziej że Alpina dodała zmianę biegów w kierownicy  8)

 

 

Będzie german????

na ten sezon na pewno NIE, w tym sezonie na pewno będzie doprowadzenie detali do ideału, mam tu na myśli: wywalenie ringów, wypolerowanie lamp, wypiaskowanie i odmalowanie zacisków hamulców, poluję też na dekory Alpiny, najchętniej złote, detaling lakieru i porządne zakonserowanie skór bo nie są wgl poprzecierane więc trzeba dbać, no i przede wszystkim sprawdzenie i ogarnięcie wszystkich detali mechanicznych chociaż patrząc na historię z aso i ilość i wartość faktur w segregatorze załączonym do auta poprzedni właściciel odpowiednio dbał by wszystko było robione na czas :) 

 

Bardzo fajne auto,ale nie szedł bym tu w stylu german style tylko zostawiałbym w orginale małe detale będą miały tu większe znaczenie niż 

przerabiając w germana...No i w przyszłość znaczenie jak będzie szła cena do góry...Fajnie się musi odpychać...Nagrałbyś jakiś filmik jak to jeżdzi....A jeżeli w automacie to kwestia gustu,chyba że cięzko znaleść w manualu...pozdro :mrgreen:  :drive:

ogólnie Alpinę ciężko znaleźć niezależnie od skrzyni ;p 

 

pozdro !! piwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SMYLO w porówniu do 330 zdecydowanie Alpina sprawia lepsze wrażenie,jak zlapie trakcje to wciska w fotel jak należy no i do tego całkiem inny głos - poezja jak dla mnie, i zmiana biegów w kierownicy tez  bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła  :) może wreszcie swoje cabrio pokażesz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już sie fapowałem ją od miesiąca :) Dobrze ja wyklepaliśmy. Nikt nie poznał że to stary dobry przystanek z Obrońców pokoju :)

A tak na poważnie jak zobaczyłem foty to stwierdziłem że to najlepszy wybór jakiego mogłeś dokonać było setki planów telefonów smsów a jednak stało sie cos zupełnie innego!!! Zdecydowanie na PLUS. Jak wsiadłem w swojego Touringa myślałem że stoję w miejscu. 

 

Uprzedzam właściciel mega zajawkowicz!!!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...