Skocz do zawartości

[E36] 328i Sedan Avus blue by Patryk7250


Patryk7250

Rekomendowane odpowiedzi

  • 6 miesięcy później...

Czas odkopać pajęczyny również na syndykacie. Witam Syndykatowców  piwo Zima zbliża się wielkimi krokami i jak większość pasjonatów wie to jest okres w którym zbieramy graty- mi jeszcze przed pierwszym śniegiem udało się zakupić jakieś fanty, mam nadzieje, że kiedyś wlecą do auta :lol:   
Na pierwszy rzut poszły pompowane lędźwie, trafiła się dobra cena, dobry kontakt więc grzechem było nie kupić.
fSF7ahS.jpg
Później tutaj na forum kupiłem kolektor m50b25, ale fotki oczywiście żadnej nie mam( tak tak bez fotek się nie liczy :lol:  )
Ostatnio również zakupiłem poliftowe PDC do e36, żebym tylnym zderzakiem w coś nie przypierniczył :P
DfNSat5.jpg
W wakacje nabyłem całe e36 na graty, mnie interesowały w sumie tylko spryskiwacze reflektorów  :lol:
dU6NbAN.jpg
Ostatnim zakupem przed zimą były lusterka ACS i one od razu poszły do lakiernika bo chciałem zobaczyć jak to będzie pasować :P
X6xN3Ak.jpg 
Gufdgxz.jpg
ecp4INS.jpg
Po założeniu stwierdziłem, że wypadałoby pokazać je forumowiczom i wybrałem się do kumpla na małą sesję na zakończenie roku, której efekty możecie oceniać :twisted::twisted:ryimy0m.jpg
dnBttpr.jpg
quVBS1v.jpg
5XzTcJT.jpg
Wf6gNkx.jpg
Oe2HaJR.jpg
wC1lcqU.jpg
Oylb9Zd.jpg
oXPMd4i.jpg
ICJByYF.jpg
Po weekendzie dostanę jeszcze drugą część fotek :P
Także zapraszam do komentowania i oceniania, mi na żywo lusterka się podobają pozdro  :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lusterka ideolo - wg mnie ASC'y zawsze pasowały o niebo lepiej do E36 niz m-pakiety (pomijam cabrio, do ktorego dla mnie tylko ori lustra i zdania nie zmienie)

 

Co do emblematów na felgach to po części sam jestem temu winien i uważam że doskonale kontrastują :)

Zostaw :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...