Skocz do zawartości

[E23] bujalek - 735iA Bahama Beige Met. 1985r.


bujalek

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, chciałem przedstawić swój nowy nabytek ;)

Z E46 pożegnałem się w bardzo miłych relacjach, szukając czegoś oryginalnego ;)

Wydaje mi się, że sie udało.

Zero rudej tylko lakier w opłakanym stanie.

Środek cały w elektryce, zaczynając od foteli, szyberdach, grzane dupki, wszystkie szyby.

Szybki też chciał bo nie chciał oryginały brązowe, roletka na tylnej ;)

Drewno również w doskonałym stanie.

 

 

Kod typu   6881

Typ   735 I (EUR)

Typoszereg E   E23 ()

Seria   7

Rodzaj konstrukcji   LIM

Układ kierowniczy   LL

Drzwi   4

Silnik   M30

Pojemność skokowa   3.50

Moc   0

Napęd   HECK

Skrzynia biegów   AUT

Kolor   BAHAMABEIGE METALLIC (170)

Tapicerka    (0209)

Data prod.   1985-10-01

Składanie  Wyposażenie

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S314A   FRONTSCHEIBENWASCHDUESEN BEHEIZT   Lusterko zewn. /Zamek kier. podgrz.

S320A   MODELLSCHRIFTZUG ENTFALL   Brak napisu modelu

S400A   SCHIEBE-HEBEDACH, MECHANISCH   Dach przesuwno-uchylny obsług. ręcznie

S427   WARNDREIECK MIT HALTERUNG  

S667A   BMW BAVARIA ELECTRONIC II   Radio BMW Professional RDS

S680A   RADIOANTENNE MANUELL   Antena radiowa ręczna

S979   VELOURS-FUSSMATTEN VORN UND HI


w7hp9w.jpg

2s8psaw.jpg

2ep6j2s.jpg

2layp0y.jpg

2vlad7b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ ja jestem spokojny... zwracam uwagę na małe niezgodności z vinem :-P

 

Jeśli już miałbym się czepiać to nie widzę tu np. S458A czyli electric front seat... nie pamiętam kodu grzanych dupek  i wielu wielu rzeczy o których wspominasz w opisie a w vinie nie figurują :-P

Od razu wyprzedzę wątpliwość: tak to winno być w vinie zarówno w wersji poliftowej (jak to jest w tym wypadku) jak i przedlifcie :-P

 

Naturalnie jest prawdopodobieństwo że:

Może ktoś sobie przemalował...

Może dołożył elektrykę foteli i grzanie itd....

Ale możliwe też ,ze nasi ze spawarką tu byli  :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w aucie z tych lat niestety prawdopodobienstwo ze byli tam

nasi ze spawarką

jest bardzo duże :P

 

Sam miałem E23 i niestety u mnie te obawy się potwierdziły. Co prawda auto jeszcze niedawno stało na alle i to w mocno wygórowanej cenie :D

Ogólnie E23 bardzo mi się podobają ale ciężko znaleźć coś na prawdę fajnego :/

Zyczę powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vin mówisz?

Numer podwozia   WBAFH810409425276 :mrgreen:

 

Coś mi nie gra również z kodem tapicerki (209)- jakoś za wysoki nr kodowy jak na materiał widoczny na zdjęciu  :-P

JEŚLI kody są tożsame z E24 to z pewnością powinna być w skórze.

Niestety nie mam czasu by szukać na kompie pliku z kodami tapicerek z tamtych lat(a gdzieś miałem) 8)

 

Obawiam sie ,ze Don Kanabanescu vel Kujon ma rację :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki nikt nie mówił , że będzie lekko ale zostawić was na prę godzin jak sie pójdzie do pracy i widzę, że można dużo nowych teorii poznac :twisted:

Vin jest ori i zgodny poza tym nieszczęsnym wnętrzem czego sięspodziewałem, wyglądało zbyt idealnie jak na 28 lat i szczerze mówiac lata mi to czy seryjnie była tam skóra czy welur ;) Ważne, że na chwilę obecną jest igła ;)

Wszystkie tabliczki znaminowe itp są ok. Nic nie było cięte gięte ni spawane ;) Dobrze to sprawdziłem bo to nie moje pierwsze auto i nie miałem ochoty się pakować w strucla ;)

Co do koloru, akutalnie to diamant-schwarz kładziony chyba wałkiem wygląda okropnie. Komora, bagażnik pod uszczelkami wszędzie jest oryginalny bahamowy kolor ;)

Na koniec chciałem zadać tylko jedno pytanie na które każdy sobie sam musi odpowiedzieć.  Jeśli jestesmy tak konserwatywni co do Vin'u to czemu ładujemy vadery do zwykłych kebsów? Czemu swap'ujemy silniki? Czemu doposażamy swoje auta chodź pomimo tego być tam tego nie powinno? ;) Do tej pory myślałem, że włąśnie o to chodzi w tej zabawie ;)

Liczę na wsparcie z waszej strony i pozytywne opinie w najbliższym czasie ;) 


Poza tym całym zamieszaniem wpadł nowy Bosch s5 na start ;)

2gxmyag.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki nikt nie mówił , że będzie lekko ale zostawić was na prę godzin jak sie pójdzie do pracy i widzę, że można dużo nowych teorii poznac :twisted:

 

Vin jest ori i zgodny poza tym nieszczęsnym wnętrzem czego sięspodziewałem, wyglądało zbyt idealnie jak na 28 lat i szczerze mówiac lata mi to czy seryjnie była tam skóra czy welur ;) Ważne, że na chwilę obecną jest igła ;)

 

Wszystkie tabliczki znaminowe itp są ok. Nic nie było cięte gięte ni spawane ;) Dobrze to sprawdziłem bo to nie moje pierwsze auto i nie miałem ochoty się pakować w strucla ;)

 

Co do koloru, akutalnie to diamant-schwarz kładziony chyba wałkiem wygląda okropnie. Komora, bagażnik pod uszczelkami wszędzie jest oryginalny bahamowy kolor ;)

 

Na koniec chciałem zadać tylko jedno pytanie na które każdy sobie sam musi odpowiedzieć.  Jeśli jestesmy tak konserwatywni co do Vin'u to czemu ładujemy vadery do zwykłych kebsów? Czemu swap'ujemy silniki? Czemu doposażamy swoje auta chodź pomimo tego być tam tego nie powinno? ;) Do tej pory myślałem, że włąśnie o to chodzi w tej zabawie ;)

 

Liczę na wsparcie z waszej strony i pozytywne opinie w najbliższym czasie ;) 

 

 

Poza tym całym zamieszaniem wpadł nowy Bosch s5 na start ;)

 

2gxmyag.jpg

 

 

Myslisz pojecia, co innego jest doposażanie auta, a co innego auto z VIN-em z innego auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...